{{ctrl.notification}}

ثبت نام لاتاری در اصفهان

ثبت نام لاتاری در اصفهان

مهاجرت همواره سرفصلی جدید در زندگی هر انسانیست که به مانند دو روی یک سکه می باشد، اگر به درستی انتخاب شود می تواند کمک شایانی در مسیر رشد و پیشرفت هر انسانی داشته باشد و اگر در انتخاب آن دقت نشود اصلا مناسب نیست. به همین جهت بایستی در انتخاب این گزینه بسیار مطالعه نمایید. اما یکی از کشورهایی که بسیاری از ایرانیان و جهانیان تمایل به زندگی و مهاجرت به آن را می گیرند امریکا می باشد. کشور امریکا دارای شاخص های اقتصادی و رفاهی بالا می باشد و به همین خاطر فرصت های بی نظیری در آن یافت می شود. اما این روزها به واسطه روابط سیاسی ضعیف بین کشور ایران و امریکا فرصت های مهاجرتی به امریکا بسیار کم می باشد. یکی از روشهای مهاجرت به امریکا ثبت نام لاتاری می باشد. در واقع لاتاری فرصتی است برای آنکه شانس خود را برای دریافت گرین کارت ارمیکا امتحان کنید و شهروندی این کشور را برنده شوید. شهروندان اصفهانی این فرصت را دارند تا ثبت نام لاتاری در اصفهان را با کیفیت بالا از طریق شرکت خدمات مسافرتی تکاگشت انجام دهند.

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان

لاتاری امریکا چیست؟

ثبت نام لاتاری امریکا جهت دریافت گرین کارت امریکا ساده ترین ، ارزان ترین و سریع ترین راه دریافت اقامت قانونی و دائم امریکا می باشد شما با دریافت گرین کارت امریکا اجازه کار و زندگی در این کشور را پیدا می کنید. ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان هر ساله در ماه اکتبر شروع می شود و در نوامبر انتهای ثبت نام می باشد. در این روش همه چیز به صورت شانسی است و باید بسیار خوش شانس باشید. این شانس را از دست ندهید و نصبت به ثبت نام گرین کارت امریکا در اصفهان اقدام کنید.

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان از تاریخ 2 اکتبر 2019 آغاز شد و تا تاریخ 5 نوامبر ادامه دارد. شما با ثبت نام در این قرعه کشی و به شرط برنده شدن در سال 2021 می توانید به امریکا سفر کنید. از نکات مهمی که در این ثبت نام باید رعایت شود داشتن پاسپورت می باشد. جهت ثبت نام لاتاری در اصفهان بر روی خدمات شرکت تکاگشت حساب کنید.

 

 برای ثبت نام لاتاری 2021 باید چه شرایطی داشته باشیم؟

برای ثبت نام لاتاری در اصفهان نیاز مدارک و شرایط خاصی نیست. شما با هر مدرک تحصیلی و هر شرایط سنی می توانید در لاتاری امریکا شرکت کنید اما بعد از برنده شدن بایستی شرایطی را داشته باشید. به لحاظ قانونی بعد از برنده شدن باید حداقل دیپلم را داشته باشید . دیپلم در کشور امریکا معادل 12 سال تحصیلی می باشد.

چرا ثبت نام لاتاری امریکا با تکاگشت؟

اگر شما ثبت نام لاتاری امریکا را از طریق آژانس تکاگشت انجام دهید علاوه بر آنکه ثبت نامی با کیفیت و دقت مناسب ، پس از برنده شدن از مزایای ویژه ما برخوردار می شوید و از پرداخت هزینه های کارگزاری معاف می شوید و بعلاوه از تخفیفات ویژه جهت سفر خود برای طی مراحل ویزا که در خارج از ایران می باشد بهره مند می شوید. شما با ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان از طریق آزانس تکاگشت از نتایج قرعه کشی به موقع اطلاع پیدا می کنید و نتیجه برای شما از طریق ایمیل و پیامک و تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود. همچنین شما پس از ثبت نام می توانید پرینت ثبت نام خود را دریافت کنید و نسبت به چک کردن اصالت این ثبت نام تحقیق کنید.

چه مدارکی برای ثبت نام لاتاری در اصفهان نیاز دارید؟

  • یک قطعه عکس 5*5 جدید از همه اعضا
  • پاسپورت معتبر برای متقاضی اصلی
  • فرم اطلاعات پایه

نکته حائز شرایط برای متاهلین آن است که دو شانس برای برنده شدن دارند و یک بار خانم ثبت نام کننده اصلی است و آقا زیرمجموعه خانم و یکبار برعکس . در هر صورت هریک برنده شوند نفر دوم نیز می تواند گرین کارت امریکا بگیرد. شما در فرم ثبت نامی فقط می توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را ثبت نام کنید.

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان

شرایط عکس لاتاری 2021

یکی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری عکس می باشد برای تهیه این عکس اکثر عکاسان مشخصات آن را می دانند اما دانستن این نکات خالی از لطف نیست،  عکس باید بصورت دیجیتال باشید و نیاز به چاپ کاغذی ندارد بایستی نگاه بصورت کاملا مستقیم باشد بصورت مربع و 600 پیکسل تا 1200 پیکسل. زمینه سفید ، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک و کلاه ، موی صورت شما نباشید بر روی صورتتان ریخته شده باشد بطوری که چهره شما پوشیده باشد. عکس با حجاب به شرط آنکه قرص صورت مشخص باشد ممانعتی ندارد.

هزینه ثبت نام لاتاری در اصفهان 2021

همانطور که می دانید ثبت نام لاتاری بر روی وب سایت رسمی آن رایگان می باشد، اما اگر می خواهید از شانس بیشتری برخوردار شوید و ثبت نام با کیفیتی داشته باشید و از مزایای بعد از قبولی شرکت تکاگشت بهره مند شوید هزینه ها بصورت زیر می باشد.

  •  هزینه ثبت نام متقاضی 100 هزار تومان
  • هزینه ثبت نام نفرات اضافه شده به ازای هر نفر 20 هزار تومان
  • هزینه ثبت نام برای متاهلین ( دوبار ثبت نام ) 190 هزار تومان می باشد.

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان

تعداد برندگان لاتاری در ایران

بر اساس آمار سال های قبل که ثبت نام لاتاری انجام داده اند عموما هر ساله 4500 نفر برنده گرین کارت امریکا می شوند که البته این عدد بصورت میانگین می باشد. البته اخیرا در بعضی از رسانه ها مشاهده می کنید که ثبت نام لاتاری امریکا برای ایرانیان مقدور نمی باشد که این خبر را تکذیب می کنیم.

 

ثبت نام لاتاری امریکا در اصفهان

تیم پشتیبانی تکاگشت با کادری مجرب و حرفه ایی نصبت به ثبت نام متقاضیان برای لاتاری اقدام می نماید. شما با هزینه ایی اندک می توانید خود و خانواده خود را در این قرعه کشی بزرگ سهیم کنید و برنده گرین کارت امریکا شوید و سرنوشت خود و خانواده خود را روشن و طلایی نمایید.

date_range پنجشنبه 18 مهر 1398 remove_red_eye 2505 بازدید favorite_border 0 chat 4
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 4
مرضیه حسن وند :

سلام من چند سال متوالی هست ثبت نام انجام میدم منتهی خبری نیست خیلی بد شانسم

رضا محمدی :

سلام یه سوال من و همسرم و یک فرزند داریم ، یه بار ثبت نام کنیم یا دو بار؟ آخه شنیدم تا میفهمن دوبار ثبت نام کردی فکر میکنن میخای زنگی کنی و حذفت می کنن

مدیر سایت :

سلام خیر صحیح نیست پروسه کاملا قرعه کشی است و شما به این صورت دو شانس قرعه کشی دارید

ساناز :

سلام هزینه ثبت نام لاتاری امریکا چقدر هست؟

مدیر سایت :

درود بر شما در متن فوق قید شده است برای یکبار 100 هزار تومان برای نفر اضافه 20 هزار و برای زوجین 190 هزار تومان هزینه ثبت نام لاتاری امریکا می باشد

سعید استکی :

من و همسرم متارکه کردیم میتونیم از دوفرصت استفاده کنیم یباراون پسرمون ویکبارم من پسرمون سوال:چون متارکه کردیم باهمدیگه میتونیم ثبت نام کنیم

مدیر سایت :

سلام بله مشکلی نیست دو فرصت برای پسر شما محیا هست