{{ctrl.notification}}
نوبت سفارت سوئد

نوبت سفارت سوئد

شاید تا به حال برای شما هم سوال شده باشد که چرا اصلا نیاز به گرفتن وقت سفارت داریم؟ همه ما می دانیم برای سفر به کشورهای خارجی نیاز به اجازه ورود به آنجا را داریم که اجازه ورود همان ویزا است. شهروندان ایرانی برای سفر به کشورهایی که در حوزه شینگن هستند، باید ویزا تهیه کنند. همچنین شما برای سفر به بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی باید ویزا داشته باشید. به علت اینکه متقاضیان سفر به کشورهای اروپایی و امریکایی افزایش پیدا کرده است، سفارت ها برای راحت تر شدن اخذ ویزا راهکاری اندیشیده اند. این راهکار همان گرفتن وقت سفارت است. دریافت نوبت سفارت سوئد هم در همین راستا قرار می گیرد.

نوبت سفارت سوئد

نوبت یا وقت سفارت چیست؟

برای اخذ ویزا برای کشورهای اروپایی و آمریکایی باید قبل از مراجعه به سفارت از این مرکز وقت بگیرید. باید برای اخذ ویزا در تاریخ و ساعتی که برای شما مشخص کرده اند به سفارت مراجعه کنید. برای دریافت نوبت سفارت سوئد در اصفهان نیز، می توانید به دفتر این سفارت مراجعه کنید. همچنین برای اخذ وقت سفارت می توانید به صورت فوری، عادی، حضوری یا آنلاین اقدام نمایید.

مراحل اخذ وقت سفارت و ویزا

 1. انتخاب کشور مورد نظر
 2. اخذ وقت سفارت
 3. مراجعه به سفارت

نوبت فوری و عادی سفارت سوئد در اصفهان

اگر در تاریخ مشخص مثلا برای حضور در یک سمینار و یا غیره دعوت شده اید و باید در همان تاریخ در کشور مورد نظر باشید باید از آن سفارت وقت فوری بگیرید. نوبت فوری این امکان را به شما می دهد تا کمتر از دو هفته به سفارت دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت با اخذ وقت عادی می توانید در زمان طولاتی تری به سفارت مراجعه کنید. در زمانی که عجله ای برای سفر ندارید می توانید از وقت عادی استفاده کنید.

نوبت سفارت سوئد دراصفهان

مزایای و معایب وقت آنلاین و حضوری

بعضی از کشورها در ایران سفارت ندارند. به همین دلیل شهروندان ایرانی برای اخذ ویزای کشوری که می خواهند به آنجا سفر کنند باید ابتدا به کشورهای واسط سفر نمایند تا بتوانند از طریق این کشورها برای سفر به کشور مقصد ویزا بگیرند. مثلا کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، انگلیس و غیره در کشورهای همسایه ایران سفارت دارند و برای اخذ ویزا به این کشورها ایرانیان باید به کشورهای همسایه مراجعه کنند.

شما می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین وقت سفارت بگیرید. در نوبت حضوری، باید به صورت حضوری به این مرکز مراجعه نمایید و وقت انگشت نگاری بگیرید که باید در زمان تعیین شده به سفارت مربوطه در کشور همسایه سفر کنید. اما در وقت آنلاین بدون اینکه بخواهید به کشور دیگری سفر کنید وقت سفارت می گیرید. از مزایای این وقت این است که کارهای شما سریع تر بدون مراجعه به آنجا بررسی می شود. فقط برای واریزی سفارت نیاز به یک کارت بین المللی دارید. همچنین دریافت نوبت سفارت سوئد در اصفهان نیز به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. توصیه می کنیم اگر فرصت کافی ندارید حتما از گرفتن نوبت آنلاین استفاده کنید.

نوبت سفارت سوئد در اصفهان

8 نکته مهم درباره دریافت نوبت سفارت سوئد 

 1. وقت واقعی بگیرید.
 2. وقت شناس باشید.
 3. پول نقد همراه داشته باشید.
 4. با لباس رسمی وارد شوید.
 5. با افراد غریبه برخورد نداشته باشید
 6. وسایل ممنوعه همراه خود نبرید.
 7. آرامش داشته باشید.
 8. صداقت مهم ترین رکن دریافت ویزا است.

چگونه وقت سفارت و ویزای شینگن بگیریم؟ برای اینکه بتوانیم به کشورهای حوزه شینگن که در قاره اروپا واقع شده اند سفر کنید باید ویزا شینگن داشته باشید. مثلا اگر ویزای شینگن سوئد داشته باشید، می توانید به دیگر کشورهای این حوزه هم سفر کنید و به این ترتیب با یک سفر می توانید از چندین کشور دیدن نمایید.

برای اخذ ویزای شینگن چه مراحلی را طی کنیم؟

مدارک لازم را بعد از آماده شدن به دارالترجمه بسپارید. دارالترجمه پس از ترجمه مهر رسمی روی آن درج می کند و بعد از آن باید در تاریخ و ساعت مشخص شده مدارک را به سفارت سوئد ارائه دهید. سفارت مدارک را بررسی می کند و بعد از 2 یا 4 هفته پاسخ را به شما ابلاغ می کند. سپس ما می توانید برای مراحل بعدی اقدام نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا شینگن

 1. مدارک شناسایی: گذرنامه که باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد و دیگر مدارک مثل عکس، سند ازدواج، کارت ملی و غیره باید ارائه شود.
 2. مدارک مالی: این مدارک برای نشان دادن وابستگی شما به ایران است و اینکه از عهده هزینه های خود بر می آیید. همچنین گردش سه ماه اخیر حساب خود را باید ارائه دهید. یکی از شرایط اخذ ویزا داشتن تمکن مالی به ارزش 90 میلیون تومان برای هر نفر است که می تواند شامل سند خانه، مغازه و یا چیزهای دیگری شود.
 3. مدارک شغلی: با توجه به شغلی که دارید این مدارک متفاوت هستند. اولین مدرک نامه اشتغال به کار است که طیفی مانند جواز کسب، پروانه پزشکی و غیره را در بر می گیرد. در صورت داشتن کار اداری برگ مرخصی هم باید ارائه شود.
 4. مدارک سفر: مدارکی چون بیمه نامه مسافرتی، دعوت نامه، واچر هتل، رزرو بلیت هواپیما.

نوبت سفارت سوئد

هزینه دریافت نوبت سفارت سوئد در اصفهان چقدر است؟

هزینه وقت فوری بیشتر از عادی است و هزینه اخذ وقت سفارت برای کشور های مختلف متفاوت است. مثلا هزینه برای اخذ وقت سفارت در حوزه شینگن که سوئد هم جزئی از آنها است، 85 یورو می باشد و برای سنین مختلف محدودیت دارد.

چگونه وقت سفارت سوئد بگیریم؟

سوئد کشوری اروپایی است که در حوزه شینگن قرار گرفته است. برای گرفتن ویزای شینگن سوئد ابتدا نیاز به وقت سفارت سوئد داریم. معمولا بین 1 تا 3 ماه طول می کشد که وقت سفارت سوئد را دریافت کنید. همچنین برای تسریع این فرآیند، می توان از طریق آژانس های مسافرتی معتبر نیز اقدام کنید.

مراحل دریافت نوبت سفارت سوئد در اصفهان

در مرحله اول باید صفحه اول پاسپورت را به همرا یک شماره تماس به آژانس مسافرتی بدهید که حدودا یک ماه طول می شکد که برای شما تعیین وقت سفارت شود. در تاریخ نوبتی که دارید، باید تصویر پاسپورت و شماره تماس و فرم درخواست وقت سفارت سوئد را ارائه دهید. به همراه داشتن مدارک اخذ ویزای سوئد الزامی است. گذرنامه در خواست کننده وقت سفارت سوئد باید تا 6 ماه پس از زمان خروج وی از حوزه شینگن اعتبار داشته باشد. حداقل دو صفحه خالی و بدون مهر داشته باشد. از تاریخ صدور آن بیش از 10 سال نگذشته باشد. اگر برای چندین نفر اقدام به اخذ ویزا می کنید، باید برای هر کدام به طور جداگانه درخواست وقت سفارت دهید و شخصا برای هر کدام در وقت تعیین شده مراجعه نمایید. افراد بالای 16 سال باید گذرنامه جداگانه داشته باشند و هر چه که مدارک شما کامل تر باشد پذیرش شما برای آن کشور راحت تر است.

date_range یکشنبه 24 شهریور 1398 remove_red_eye 4415 بازدید favorite_border 0 chat 1
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 1
رحمان علیزاده :

سلام خدمت شما عرض ادب ایجانب دعوت نامه دارم از کشور سوئد آیا میشود برای دریافت ویزا تا گرفتن پاسپورت اقدام کنیم و این که من مهاجر هستم برای رفتن به کشور سوئد می توان از کشور ایران رفت به کشور سوئد ممنونم rahmanalizadeh628@gmail.com