{{ctrl.notification}}
ویزای شینگن اصفهان

ویزای شینگن اصفهان

این روزها سفر به قاره سبز یکی از ایده آل ترین سفرهای تمامی گردشگران و اهل سفر می باشد. از عروس اروپا ، پاریس گرفته تا شهر پر شور و هیجان بارسلونا در اسپانیا و سواحل آرامش بخش نیس همه و همه دیدنی های فراوانی برای گردشگران به همراه دارد. اما در این بین از میان ابزارهای لازم مانند بلیط هواپیما، هتل، ترانسفر و ... آنچه توجه مسافران را به خود جلب نموده است ویزای شینگن اصفهان و یا اجازه ورود به خاک کشورهای حوزه شنگن است. امروزه با توجه به شرایط و موقعیت حساس کشور ایران سختگیریهایی از سمت سفارت ها و کنسولگری های کشورهای حوزه شینگن برای اخذ ویزای شینگن از اصفهان بوجود آمده است ، اگرچه سفارت های کشورهای اروپایی اکثرا بخش روادید و نوبت سفارت را به دفاتر کارگزاری خود واگذار نموده اند اما چنانچه با دقت و حساست مدارک ویزای شینگن جمع آوری نشود باعث ریجکت شدن ویزای شما و از دست دادن فرصت سفر به اروپا می شود. به عنوان مثال سفارت فرانسه، سوئد، مجارستان بخش روادید و جمع آمواری مدارک ویزای شنگن خود را به دفتر VFS واگذار نموده اند. یا آلمان به VISA METRIC و یا اسپانیا به BLS. ویزای شنگن اصفهان در حال حاضر از کشورهای فرانسه ، ایتالیا، اسپانیا از موارد مناسبی جهت اخذ ویزا شینگن اصفهان می باشد. البته در حال حاضر کشور اسپانیا و دفتر کارگذاری BLS امکان مناسبی برای مسافرین شهرستان ایجاد نموده است، به این صورت که چنانچه مسافرین در شهرهای مختلف به غیر از تهران اقامت داشته باشند می توانند با پرداخت هزینه بیشتر انگشت نگاری را در شهر خود انجام دهند و امکان انگشت نگاری سفارت اسپانیا به صورت سیار می تواند راه را برای متقاضیان دریافت ویزای شینگن اصفهان آسان تر نماید.

ویزای شینگن اصفهان

ویزای شینگن چیست؟

هم پیمانی 26 کشور جهان در اروپا باعث شده است که منطقه ایی بنام شینگن بوجود آید تا این منطقه بزرگترین منطقه بدون ویزا جهان برای افراد مقیم هریک از کشورهای هم پیمان باشد. همچنین افرادی که موفق به دریافت ویزای یکی از این 26 کشور شود می توانند به سایر 26 کشور دیگر سفر کند. در واقع این ویزا اجازه ورود و توقف به مدت زمان معین در این حوزه می باشد. برای دریافت ویزای شنگن اصفهان باید به دو نکته توجه داشته باشید، اول آنکه هدف از سفر شما مشخص باشد. در واقع باید موضوع سفر شما مشخص باشد . سفر تجاری، علمی، توریستی و دیداری انواع سفرهایی است که موضوعیت آن برای سفارت کاملا مشهود است. دومین محور مهم برای ویزای شنگن اصفهان محور بازگشت از سفر شماست چنانچه برای سفارت ابهام در بازگشت از سفر شما باشد ممکن است ویزای شما ریجکت شود.

انواع ویزای شینگن

همانطور که در بالا عنوان شد با توجه به نیت شما از سفر نوع ویزا و مدت زمان اعتبار و اقامت شما متفاوت می باشد. به طور کلی انواع ویزای شنگن اصفهان به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

 • ویزای شینگن نوع A ( ویزای ترانزیت فرودگاهی )

این نوع ویزا برای مسافرانی مناسب است که قصد ادامه مسیر از حوزه شینگن دارند. در واقع این نوع ویزای شینگن به فرد اجازه تردد در حوزه شینگن جهت تعویض پرواز را می دهد و فرد دارنده این ویزا اجازه خروج از فرودگاه را ندارد.

 • ویزای شینگن نوع B

این نوع ویزای شنگن نیز بصورت ترانزیت می باشد با این تفاوت که فرد 5 روز فرصت دارد که حوزه شنگن را ترک نماید و به قصد ادامه مسیر باشد.

 • ویزای شینگن نوع C

این نوع ویزا که در واقع همان ویزای شینگن کوتاه مدت است و به فرد اجازه اقامت موقت و کوتاه مدت را در خاک کشورهای شنگن می دهد. این ویزا که از متداولترین ویزاهای صادر شده می باشد بر سه نوع است، ویزای سینگل شینگن یا ویزای یک بار ورود ، ویزای دوبار ورود شینگن ، ویزای مولتی شینگن یا ویزای چند بار ورود ،

 • ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای شینگن

این نوع ویزای شینگن نیز بصورت موقت می باشد بهه بنا به دلایل اضطراری صادر می شود، به دلایل بشر دوستانه در مواقع بحرانی این ویزا صادر می شود. در این نوع ویزا فرد فقط به همان کشور صادر کننده اجازه تردد دارد و به سایر کشورهای حوزه شینگن اجازه ورود ندارد.

 • ویزای ملی و یا ویزای نوع D شینگن

ویزای ملی یا ویزای نوع D برای تحصیل، کار و یا اقامت دائم می باشد. به بیان دیگر این نوع ویزا برای افرادیست که قصد تحصیل یا تجارت و بیزینس در حوزه شینگن داشته اند. این نوع ویزا خود بر دو دسته تقسیم می شود، ویزای نوع D شینگن - سینگل، ویزای نوع D شینگن - مولتی .

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن اصفهان:

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار
 • اصل و کپی ویزاهای قبلی حوزه شنگن
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی مدارک شغلی ( کارت بازرگانی، پروانه کسب، فیش حقوقی، نامه اشتغال به کار و ...)
 • پرینت حساب بانکی سه ماهه و نامه تمکن مالی بانک
 • اصل و کپی سند مالکیت مستغلات
 • ویزای های شنگن قبلی

پس از تکمیل مدارک فوق و فرم نوبت سفارت و انگشت نگاری و مصاحبه 14 روز پس از آن جواب ویزا از سفارت حاضر می شود. اگر با دقت و با مشورت مناسب با کارشناسان ما اقدام به این مهم کنید شانس شما برای دریافت ویزای شنگن اصفهان افزایش می یابد. همچنین این شرکت قادر می باشد برای مسافرینی که داری ویزای شنگن قبلی بوده اند ویزای بلند مدت شنگن نیز تهیه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه ویزای شنگن در اصفهان با کارشناسان ما در قسمت اخذ ویزای شنگن اصفهان تماس حاصل فرمایید.

 

چرا ویزای شینگن را از تکاگشت تهیه کنیم؟

تیم ما در بخش ویزا تمامی تلاش خود را می کند تا ویزا شنگن شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. اما آنچه در مبحث ویزای شنگن از اصفهان بسیار حائز اهمیت است، بررسی دقیق مدارک و شرایط مسافر است. هستند  افرادی که بدون بررسی مدارک و بررسی شرایط مسافر صرفا به جهت سودجویی مادی اقدام به تشکیل پرونده برای مسافرین می کنند و مهم نیست که مسافر ریجکت شود یا خیر، گرچه که هیچکس نمی تواند تضمینی برای ویزای شنگن اصفهان دهد اما تیم ما نهایت دقت و بررسی لازم برای مسافر را انجام می دهد. نکته دیگر حائز اهمیت دقت در پر کردن فرم ویزای شنگن می باشد، کوچکترین بی دقتی در پر کردن ویزا شنگن موجب رد شدن ویزای شنگن مسافر می شود.

برای دریافت اولین ویزای شینگن چه کنیم؟

اولین ویزای شنگن، مهمترین ویزای هر شخصی می تواند باشید چراکه بعد از دریافت اولین ویزای شنگن دفعات بعد کار راحتتر می باشد. اما بایستی در نظر داشت، داشتن ویزای شینگن دلیلی برای تضمین دفعات بعد نیست بوده اند افرادی که ویزای شینگن داشته اما به دلایلی ریجکت شذه اند. درست است که بسیاری افراد از سفر به اروپا فقط ویزای شنگن آن را کم دارند و در اروپا اقوام و دوستانی را دارند اما بهتر است ویزای شنگن اول را با تور همراهی کنند. به این صورت احتمال ریجکت شدن ویزا بسیار کم می شود. یا اگر برای شما مقدور است و دارای تجارت آزاد می باشید از طریق شرکت در نمایشگاه ها و کنفرانس ها اقدام به دریافت ویزای شنگن بصورت تجاری شوید. در هر صورت تیم پشتیبانی ما آمادگی لازم جهت دریافت ویزای شنگن در اصفهان، ویزای شنگن بصورت نمایشگاهی و تجاری، تور اروپا از اصفهان را دارا می باشد.

date_range چهارشنبه 05 دی 1397 remove_red_eye 7117 بازدید favorite_border 0 chat 19
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 19
رضا :

با سلام ، اگر دعوتنامه داشته باشم شما می توانید نسبت به اخذ نوبت سفارت و تکمیل مدارکم اقدام کنید؟

صالح :

از طرق ایتالیا میتونید ویزا برام بگیرید؟

ساناز :

اگه ریجکت شده باشیم شما انجام میدید؟

محمد امین سپاهی :

با سلام آیا آژانس شما ویزای مولتی شنگن هم کار می کند؟

محمود :

ویزای شنگن از اصفهان را می توان بدون انگشت نگاری انجام داد؟

منیژه :

ممنون ویزای من اکی شد سپاس

تمیمی :

سلام ویزای شنگن از اصفهان چقدر هزینه داره؟

مدیر سایت :

سلام جهت اطلاع از قیمت های ویزای شنگن همکاران ما با شما تماس می گیرند

تارا :

سلام و احترام من یک سال پیش برای ویزای آلمان با دعوتنامه از برادرم اقدام کردم و ریجکت شدم خواستم بدون میتونم مجدد برای ویزا شنگن در اصفهان اقدام کنم؟

مدیر سایت :

سلام جهت دریافت نوبت مشاوره تماس بگیرید

صالح :

سلام با توجه به اینکه من اصفهان ساکن هستم و میخوام برای ویزای شنگن اقدام کنم راهی هست که دیگه تهران نرم و ویزای شنگن در اصفهان بگیرم؟

مدیر سایت :

سلام چنانچه قبلا انگشت نگاری شدین میشه اما اگه ویزای اول هستین خیر

اردلان :

با سلام شما نوبت سفارت آلمان در اصفهان هم کار می کنید؟

مدیر سایت :

سلام دوست من بله انجام میدیم

مشیر :

درود من برای ویزای شینگن از طریق سفارت فرانسه دو سال پیش اقدام کردم و ریجکت شدم علت ریجکتی عدم دلیل کافی برای بازگشت سفر بود خواستم بدون شرکت شما میتونه برای من الان اقدام کنه و احتمال ویزا شدنم چقدره؟

مدیر سایت :

درود بر شما برای دریافت وقت مشاوره تماس بگیرید

مصطفی :

سلام شما ویزا فنلاند هم کار میکنید؟

مدیر سایت :

با سلام بله برای ویزای فلاند به صورت تجاری اقدام می شود

علی :

سلام ویزا استونی راحت هست یا سخت؟

مدیر سایت :

سلام برای ویزای استونی به راحتی می تونیم برای شما اقدام کنیم

مژگان :

سلام شما ویزا تحصیلی سوئد انجام می دهید؟

مدیر سایت :

سلام و احترام بله ویزای تحصیلی سوئد رو انجام می دهیم

رسول حسینی :

من نیاز به ویزای شینگن جهت سفر توریستی به اروپا را دارم در ضمن برای اولین بار میباشد

مدیر سایت :

سلام احترام در حال حاضر ویزای شنگن توریستی بخاطر شرایط کرونا فقط با دعوتنامه از بستگان درجه یک مقدور می باشد در صورت دارا بودن شرایط با همکاران ما در ارتباط باشید سپاس

حسین :

سلام آیا سفارت آلمان الان ویزا میدهد

مدیر سایت :

سلام و احترام سفارت آلمان در حال حاضر ویزای خانوادگی ، تجاری و نمایشگاهی ارائه می دهد

عقیل قاسمی :

برای رفتن به سوئد هزینه اش چقدر میشه پورسه ویزا چقدر طول میکشه ،چه شرایطی داره ممنون

ندا رضایی :

سلام من خواهرم از االمان برام دعوتنامه میتونه بده میتونم برای اخذ ویزای شنگن در اصفهان از شما کمک بگیرم؟

مدیر سایت :

سلام بله ویزای شینگن با دعوتنامه هم انجام میدیم

حسن کربکندی :

سلام روز بخیر برای ویزای شنگن چه مدارکی نیاز هست؟

مدیر سایت :

سلام برای اخذ ویزای شنگن در اصفهان با همکاران ما در ارتباط باشید.