{{ctrl.notification}}
ترکیش اصفهان

فروش بلیط ترکیش در اصفهان

   آژانس مسافرتی مسافرتی تکاگشت

شماره تلفن و آدرس آژانس تکاگشت:
031-36662081-5

09336662081

چهاریاغ بالا مجتمع تجاری پارک ورودی اول طبقه دوم واحد579

شماره های فوق جهت تهیه بلیط و رزرواسیون و اطلاع از قیمت بلیط هواپیمایی ترکیش می باشد خواهشمند است جهت طرح سوال در خصوص امور جامدان، سوالات در خصوص تست PCR ، تغییر تاریخ با شماره های فوق تماس حاصل نفرمایید و با دفتر مرکزی ترکیش ایرلاین در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

مسافرین محترم شرکت هواپیمایی ترکیش چنانچه اطلاعاتی در خصوص تست PCR و شرایط ورود به کشور مقصد در ایام کرونا نیاز دارند لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایند:

https://www.iatatravelcentre.com


ترکیش ایرلاین هواپیمایی رسمی و بین المللی کشور ترکیه می باشد و یکی از بزرگترین ناوگان های هواپیمایی جهان هست، این ایرلاین بزرگ به 290 شهر جهان پرواز دارد و با این تعداد پرواز یکی از گسترده ترین شبکه های پروازی جهان را دارا می باشد که توانسته در سالهای متمادی شهرت و برند جهانی پیدا کند. یکی از مقاصدی که ترکیش در سالهای اخیر مورد توجه قرارداده است شهر اصفهان می باشد. این ایرلاین از سال 1393 با پروازهای روزانه رفت و برگشت به اصفهان سعی در افزایش پروازهای خود به ایران اسلامی داشته است و توانسته با این عمل خود هم شهر اصفهان را به جهانیان معرفی نماید و هم سهم قابل قبولی از شهر اصفهان در پروازهای خود داشته باشد. در این میان تکاگشت در راستای اهداف نمایندگی ترکیش در اصفهان آماده ارئه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.  ترکیش ایرلاین در اصفهان با کادری مجرب و کارآزموده در حال ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. آژانس تکاگشت بعنوان یک استاک هلدر معتبر از نمایندگی ترکیش در اصفهان ، در سال 1394 موفق به کسب رتبه برتر فروش ترکیش ایرلاین در خاور میانه شود.

نمایندگی ترکیش در اصفهان

دراین پست قصد توضیحی در خصوص در خصوص ایرلاین ترکیش را داریم ، ترکیش ایرلاین که ایرلاین رسمی کشور ترکیه می باشد دارای ناوگانی به روز و هواپیماهایی پیشرفته می باشد که از بسیاری از شهرهای جهان پرواز دارد، که یکی از این شهر ها شهر زیبای اصفهان می باشد که نمایندگی ترکیش در اصفهان در حال حاضر داری 5 روز پرواز از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به مقصد استانبول می باشد ، ترکیش اصفهان با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده و با تلاشهای شبانه روزی تمامی تلاش خود در جهت سرویس دهی به شهروندان اصفهانی دارد.

ترکیش ایرلاین از اگوست 2019 شبکه پروازی خود را توسعه داده و به 315 شهر دنیا متصل می باشد در واقع شما با خرید بلیط ترکیش اصفهان به استانبول به 315 شهر جهان می توانید پرواز کنید.

ترکیش ایرلاین در اصفهان با ارائه پرواز در ساعت 0110بامداد در مسیر اصفهان به استانبول و 2110 از استانبول به اصفهان تلاش نموده تا ساعت پروازی بهینه ایی برا شهروندان فراهم کند، یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از نمایندگی ترکیش اصفهان استفاده از خدمات بار 40 کیلو در مسیر استانبول می باشد. در حال حاضر پروازهای ترکیش اصفهان با هواپیمای ایرباس 321 در حال انجام می باشد.

شما با استفاده از پرواز ترکیش اصفهان به 120 کشور جهان متصل می شوید و عملا به سراسر جهان می توانید پرواز کنید.

نمایندگی ترکیش ایرلاین اصفهان

نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان در دوران پاندمی کرونا همه تلاش خود را نمود تا مسافرین عزیز از دور و نزدیک بتوانند پروازهای خود را داشته باشند و انصافا در این زمینه بسیار موفق بوده است، برای بسیاری از مسافرین این سوال مطرح است که در زمان فراگیری بیماری کویید 19 چطور با ترکیش اصفهان سفر کنیم و در این خصوص بسیار سوال می پرسند که شرایط نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان جهت پذیرش مسافرین به چه صورت می باشد. در این خصوص باید توضیح داد ترکش اصصفهان پیشنهاد می کند قبل از تهیه بلیط ترکیش از اصفهان به سایت yata travel center سری بزنید و آخرین دستورالعمل های کشور مقصد را مطالعه نمایید چراکه ظوابط ترکیش ایرلان در اصفهان مطابق با قوانین کشور مقصد می باشد.

مسافرین برای استفاده از پروازهای ترکیش ایرلاین اصفهان و سفر به ترکیه در شرایط بیماری کویید 19 به چه چیز نیاز دارند؟

مسافرین محترمی که قصد سفر به کشور ترکیه را دارند و میخواهد با پرواز ترکیش اصفهان سفر کنند بایستی در فاصله زمانی 72 ساعت قبل از پرواز تست پی سی ار منفی ارائه نمایند و یا دارای کارت واکسن دیجیتال دو دوز باشند که از دوز دوم واکسن 14 روز گذشته باشد ، مسافرین بایستی دقت نمایند که  واکسنهای مورد تایید سازمان بهداشت جهانی را تزریق نموده باشند و سایر واکسن ها مورد تایید ترکیش ایرلاین اصفهان نمی باشد، همچنین مسافرین عزیز ترکیش اصفهان بایستی نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری کشور ترکییه به آدرس regiter.health.gov.tr اقدام فرمایند فایل خروجی آن که دارای QR کد می باشد را همراه خود بصورت پرینت یا در گوشی هنگام ورود به کشور ترکیه و موقع سوار شدون هواپیمای ترکیش در اصفهان ارائه نمایند. همچنین مسافرین عزیز ترکیش ایرلاین اصفهان می توانند جهت بین المللی نمودن کارت واکسن خود از طریق سامانه وزارت بهداشت به آدرس اینترنتی https://vcr.salamat.gov.ir/ اقدام نمایند.

ترکیش اصفهان

مسافرین عزیز جهت سفر به سایر کشورها از طریق نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان با چک کردن سایت اینترنتی https://www.iatatravelcentre.com/ می توانند از آخرین دستورالعمل های ورود به کشور مقصد مطلع شوند.

 بسیاری از مواقع ترکیش ایرلاین اصفهان با ارائه تخفیف های جذابی تلاش می نماید از مسافرین خود به نوعی قدردانی نماید یکی از این تخفیفات تخفیف senior citizen  یا تخفیف بالای شصت سال می باشد، که نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان جهت حمایت از افراد بالای شصت سال درصدی از قیمت بلیط را به مسافرین بالا 60 سال تخفیف می دهد.

یکی دیگر از حمایت های ترکیش ایرلاین اصفهان که بسیار جالب و قابل ستایش می باشد حمایت از قشر دانشجو می باشد و تخفیف دانشجویی ترکیش ایرلاین برای دانشجویان بسیار جذاب می باشد دانشجویان عزیز می توانند برای تهیه بلیط دانشجویی به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه نمایند از مزایای تهیه بلیط دانشجویی استفاده از تخفیف دانشجویی و همچنین استفاده از خدمات بار اضافه می باشد که این خدمات بار اضافی در مسیرهای اروپایی 40 کیلو می باشد که بسیار پیشنهاد جذابی می باشد مسافرین باری تهیه بلیط دانشجویی بایستی با داشتن مدارک زیر به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه نموده و نسبت به تهیه بلیط تخفیف دار دانشجویی اقدام نمایند:

- شرط سنی زیر 34 سال

- داشتن نامه پذیرش دانشگاه یا کارت دانشجویی

- داشتن ویزا یا کارت اقامت دانشجویی

دانشجویان عزیز با در دست داشتن مدارک فوق می توانند به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه و نسبت به رزرو بلیط دانشجویی ترکیش ایرلاین اقدام نمایند.

رزرو اینترنتی یا حضوری ؟ کدامیک توصیه می شود؟

در دنیای امروزی با گسترش و توسعه تجارت الکترونیک راه برای بسیاری آسان تر شده اما در مقابل پیچیدگی ها نیز بیشتر از قبل شده است ، طبیعتا از مزایای تهیه بلیط ترکیش بصورت اینترنتی می توان به سهولت پرداخت سهولت دریافت بلیط و ... اشاره نمود که مسافرین عزیز برای تهیه بلیط ترکیش ایرلاین در اصفهان بصورت اینترنتی می توانند از طریق سایت WWW.TAKAGASHT.IR اقدام به تهیه بلیط نمایند و یا از طریق شماره واتس آپ 09336662081 با همکاران ما در ارتباط باشند، اما از مزایا تهیه بلیط بصورت حضوری نیز مشاوره رایگان در خصوص پروازهای متنوع، بار، ساعتها فروگاه های مقصد ظوابط تست PCR و طلاعات کلی پرواز می باشد، تغییر تاریخ بلیط راحتتر می باشد که مسافرین برای تهیه بلیط ترکیش ایرلاین در اصفهان می اوانند به صورت حضوری به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه فرمایند.

پس میتوان نتیجه گیری نمود بلیط هایی که بصورت حضوری توسط نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان صادر می شود خدمات پس از فروش بهتر و با کیفیت تری دارد و ترجیحا اگر برایتان مقدور هست بلیط های خود را بصورت حضوری از ترکیش اصفهان تهیه نمایید.

حمل حیوان خانگی توسط ترکیش ایرلاین اصفهان

یکی از مواردی که بسیاری از شهروندان با آن درگیر می باشند حمل حیوان خانگی در پروازهای بین المللی می باشد ، این روزها حیوان های خانگی جزو جدایی ناپذیر از زندگی می باشند و بسیار از مسافرین جهت سفر حیوان خانگی خود را نیز همراه دارند، ترکیش ایرلاین اصفهان بعنوان یکی از ایرلاین های مطرح جهان در این راستا تمهیداتی در نظر گرفته است.

 

هوانطور که میدانید ایرلاین های بزرگ با توجه به گستردگی پروازهایشان در مقاصد مختلف داری نمایندگان فروش می باشند تا شرایط و رفاه مسافرین به نحو احسنت انجام پذیرد. در این میان در اصفهان در بین تعداد محدود عاملین فروش آژانس تکاگشت بعنوان استاک هلدر از نمایندگی رسمی ترکیش ایرلاین در اصفهان فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نموده است. شما مسافرین عزیز می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت های ترکیش ایرلاین از مبدا اصفهان و سایر مقاصد دیگر جهان با یک تماس تلفنی با خبر شوید.

ساعات پروازی ترکیش ایرلاین از اصفهان به استانبول بامداد هر روز انجام می شود و پرواز برگشت آن نیز آخر شب به وقت استانبول به مقصد اصفهان انجام می گردد. البته لازم به ذکر است که ممکن است در سال این ساعات پروازی تغییر کند که شما می توانید این اطلاعات را از نمایندگی ترکیش در اصفهان سوال فرمایید. پروازهای ترکیش از اصفهان و ایران به فرودگاه جدید استانبول انجام می شود. این فرودگاه یکی از بزرگترین فرودگاه های روز دنیا می باشد و قابلیت جابجایی 200 میلیون مسافر در سال را دارا می باشد. امیدوار هستیم بتوانیم در نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان پذیرایی مناسبی برای مسافرین گرانقدر ترکیش ایرلاین باشیم.

ترکیش ایرلاین در اصفهان با ارائه بهترین خدمات جهت ارائه تخفیف دانشجویی به داشجویان عزیز تمامی تلاش خود از این قشر از جامعه را نموده است، همچنین ترکیش ایرلاین در اصفهان به پاس قدردانی از شهروندان بالای 60 سال تلاش نموده است با ارائه تخفیف به این قشر نیز قدردان زحمات آنها باشد.

مسافرین عزیز جهت بهره مندی از بهترین نرخهای هواپیمایی ترکیش می توانند با شماره تماس 36662081 و 09336662081 با کارشناسان فروش آژانس هواپیمایی تکاگشت بعنوان استاک هلدر نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان در ارتباط باشد. ( لطفا فقط در خصوص رزرواسیون و اطلاع از نرخ های هواپیمایی ترکیش با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید و در خصوص هر گونه سوال دیگر با دفتر مرکزی ترکیش تماس حاصل فرمایید)

ترکیش ایرلان اصفهان با نهایت دقت و پشتکار حتی در ایام بیماری کویید 19 توانسته سهم قابل توجهی از ارائه خدمت به شهروندان عزیز را ارئه نماید،

چرا از تکاگشت خرید کنیم؟

پرسنل با تجربه تکاگشت با دقت و حوصله نسبت به انتخاب بهترین مسیر پروازی برای مسافرین عزیز اقدام می نمایند و در این مجموعه با مقایسه پروازهای مختلف از ایرلاین های مختلف مسافرین حق انتخاب بین ایرلاین های مختلف را دارند که این امر در نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان انجام نمی پذیرد و صرفا بلیط های ترکیش ایرلاین را فروش می کنند.

آخرین بخشنامه نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان

مطابق با آخرین بخشنامه دریافتی، مسافرین با ملیت ایرانی به مقاصد کشور ترکیه از مبدا ایران از تاریخ 15 نوامبر 2021 در صورت واکسینه شدن و گذشت 14 روز از دوز دوم واکسن های مورد قبول سازمان بهداشت جهانی اعم از فایزر، مدرنا، آسترزنکا، اسپاتنیک، سینوفارم، سینوواک ( و یا گذشت 14 روز از تک دوز واکسن جانسون )، بدون نیاز به انجام تست PCR اجازه ورود خواهند داشت.

همراه داشتن کارت واکسن انگلیسی دیجیتال با فیزیکی به همراه QR الزامی می باشد.

مسافرینی که واکسینه نشده اند و یا کارت واکسن معتبر همراه ندارند ، مانند قبل نیازمند انجام تست PCR در بازه زمانی 72 ساعت قبل از پرواز می باشند.

کلیه اطلاعات مندرج روی تست باید به زبان انگلیسی بوده و نمونه گیری تست توسط آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای پروازهای بین المللی باشد.

 

استاپ اور( stopover )

با افتخار به اطلاع شهروندان عزیز می رساند پروژه stopover هواپیمایی ترکیه مجددا فعال شده است و مسافرین عزیز می توانند با خرید بلیط از نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان از این خدمات استفاده نمایند. در این پروژه مسافرانی که دارای ترانزیت بالا در شهر استانبول می باشند می توانند از خدمات هتل استفاده کرده و به بازدید از شهر استانبول بپردازند، در این خدمت مسافرین بلیط های اکونومی می توانند یک شب از هتل 4 ستاره و مسافرین بلیط های بیزینس 2 شب اقامت در هتل های 5 ستاره استفاده کنند. دقت داشته باشید این خدمت برای ترانزیت های بالای 9 ساعت توسط نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان ارائه می گردد و برای بلیط های رفت و برگشت می باشد. اما با این حال مسافرین محترم برای استفاده از این خدمت می توانند در زمان حضور در فرودگاه استانبول به قسمت هتل دسک مراجعه نموده و در صورت موجود بودن ظرفیت از این امکان بهره مند شوند.

استاپ اور

آخرین دستورالعمل ترکیش ایرلاین برای مسافرین ورودی به ایران

نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان

 

date_range یکشنبه 10 بهمن 1400 remove_red_eye 8831 بازدید favorite_border 0 chat 19
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 19
محسن :

سلام ببخشید برای دریافت بلیط دانشجویی از ترکیش اصفهان چکار باید بکنم؟

رضا :

سلام من پدرم بالای 60 سال هست برای استفاده از تخفیف بالای شصت سال چطور میتونم بلیط از ترکیش اصفهان تهیه کنم؟

مژگان سعادت :

سلام من برای 6 اکتبر بلیط اصفهان به تورنتو میخام؟ میتونم از نمایندگی ترکیش در اصفهان بلیط رو تهیه کنم؟

مدیر سایت :

درود بر شما با شماره 09336662081 جهت تهیه بلیط ترکیش ایرلاین در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

مجتبی :

آیا بلیطی که اینترنتی خرید کرده ام را می توانم در نمایندگی ترکیش در اصفهان تعویض نمایم؟

مدیر سایت :

سلام و احترام بله با نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

محسن رمضانی :

با سلام قیمت بلیط اصفهان به تورنتو برای ١٠ اکتبر با ترکیش اصفهان میشه بفرمایید؟

مدیر سایت :

سلام جهت خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین با شماره 03136662081 تماس حاصل فرمایید.

مهسا :

سلام بلیط ترکیش اصفهان به استانبول چقدره؟

صالح میرزایی :

سلام میزان بار مجاز پرواز ترکیش از اصفهان در مسیر کانادا چند کیلو هست؟

مدیر سایت :

سلام در حال حاضر بار مجاز در مسیر کانادا برای بلیط های اکونومی 2 بسته 23 کیلویی و برای بلیط های بیزنس 2 بسته 32 کیلویی می باشد.

فاتح :

سلام میزان بار مجاز پرواز ترکیش از اصفهان در مسیر کانادا چند کیلو هست؟

علی قاسمی :

سلام و درود ترکیش اصفهان در مسیر تایلند هم پرواز داره؟

غفور رازان :

با سلام.لطفا اگه ممکنه بگید کی رسما پروازهای ترکیش از لس آنجلس به ایران شروع میشه.آیا در حال حاضر پروازی از استانبول به ایران هست؟ممنون

صالح :

سلام بلیط رفت و برگشت اصفهان استانبول داشتم بخاطر کرونا بلیط برگشت من توسط ترکیش باطل شد، من مجبور شدم با یه پرواز دیگه برگردم، برای پس دادن بلیط باید به کجا مراجعه کنم، ممنون

مدیر سایت :

سلام به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه فرمایید.

مردان احمدی :

با سلام. من در آلمان دانشجو هستم و می خواستم بدونم که آیا می تونم یک بلیط رفت و برگشت از مبدا کلن آلمان به اصفهان در تاریخ 3 سپتامبر 2021 و از اصفهان به دوسلدورف آلمان در تاریخ 30 سپتامبر 2021 از شما خریداری کنم؟ و اگر بله چقدر تخفیف دانشجویی شاملش میشه ؟

مدیر سایت :

سلام برای تهیه بلیط تخفیف دار دانشجویی ترکیش با شماره 09336662081 از طریق واتس آپ با استاک هلدر ترکیش در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

یاسر احمدی :

سلام من از نمایندگی ترکیش در اصفهان بلیط اصفهان به فرانکفورت خریدم بلیطم رو بصورت دانشجویی خریدم خیلی خوب راهنماییم کردن ، هم تخفیف گرفتم هم از خدمات بار اضافه استفاده کردم، خیلی با حوصله و برخورد خیلی خوبی من راهنمایی شدم ممنون

حجت رضایی :

با سلام من بلیط دانشجویی با تخفیف و بار 40 کیلو میخام میشه منو راهنمایی کنید؟

مدیر سایت :

سلام و احترام با شماره 09336662081 در واتس آپ جهت خرید بلیط ترکیش در اصفهان ارتباط بگیرید.

مجتبی :

سلام.میخواستم نامه بارداری برای خانومم بگیرم شما این نامه رو میدین.بلیط از ترکیش دارم.هفته ٣٠ بارداری پرواز دارن.ممنون

مدیر سایت :

سلام این نامه را باید از نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان تهیه نمایید.

نرگس :

سلام من بلیط دانشجویی تورنتو گرفتم خیلی قیمت منصفانه بود

مدیر سایت :

سلام دوست عزیز ممنون از نظر شما لطف دارید

بیژن :

با سلام بلیط رفت و برگشت از تهران-میلان (میلان-تهران) دارم. پرواز برگشت تاریخ (۳ می) هست ولی ایمیلی دریافت کردم مبنی بر کنسل شدن تاریخ برگشتم. راهنمایی میکنید چطور از نمایندگی اصفهان میتونم تاریخ جدید جایگزین کنم؟ با سپاس

مدیر سایت :

سلام و احترام با نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان ارتباط بگیرید.

زهره مطیع امر اله الله هستم :

من در تاریخ ۳ اکتبر بلیط اصفهان به تورنتو را دارم چمدانی دارم به سایز ۷۵در۶۱ میخوام بدونم این سایز چمدان اشکالی نداره متاسفانه تلفن ترکیش ایرلاین خیلی بد جواب میدهن

توران قلمزن :

با سلام و عرض ادب من بعنوان نماینده برای ۷ نفر دیگر که دختر و داماد و نوه بودند از آژانسی بلیط رفت و برگشت به آنتالیا خریداری کردم و برای ۶ نفر با بار ۲۰ کیلو و دو نفر همون ۸ کیلو بار داخل هواپیما.ولی هم در ایران برای رفت و هم در برگشت با مشکل بار اضافی روبرو شدیم که ایرلاین فقط برای ۴ نفر بار ۲۰ کیلو را قبول داشت و دونفر با پرداخت مبلغ بالایی در فرودگاه به یورو اضافه بار خوردند.آژانس میگه ایرلاین مقصره.ولی ماحدود ۳۸ میلیون متضرر شدیم.چطوری پیگیری کنیم؟

مدیر سایت :

درود بر شما میزان بار مجاز به صورت دقیق در بلیط شما قید می شود اگر در بلیط قید شده باشد ایرلاین نباید از شما مبلغ اضافه دریافت کند

بار مجاز دانشجویی در مسیر اروپا چقدر می باشد؟

با خرید بلیط از نمایندگی ترکیش اصفهان بار مجاز 40 کیلو می باشد

تست PCR مورد نیاز ترکیش ایرلاین اصفهان چند ساعت قبل از پرواز هست؟

برای تست PCR هر کشور و مسیر ضوابط خاص خود را دارد و بایستی از طریق سایت یاتا یا نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان جویا شوید

بار مجاز در مسیر امریکا و کانادا توسط ترکیش ایرلاین چقدر می باشد؟

بار مجاز 2 بسته 23 کیلویی برای بلیط های اکونومی و 2 بسته 32 کیلویی برای بلیط های بیزنس کلاس می باشد

تخفیف بالای شصت سال ترکیش ایرلاین چقدر می باشد؟

برای تهیه بلیط تخفیف دار بالای شصت سال با شماره 03136662081 تماس حاصل فرمایید.

برای تهیه بلیط تخفیف دار دانشجویی به چه مدارکی نیاز هست؟

برای تهیه بلیط تخفیف دار دانشجویی پذیرش دانشگاه یا کارت دانشگاه، ویزای دانشجویی یا کارت اقامت، پاسپورت نیاز می باشد