{{ctrl.notification}}

ترکیش اصفهان

نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان

در پست قصد توضیحی در خصوص در خصوص ایرلاین ترکیش را داریم ، ترکیش ایرلاین که ایرلاین رسمی کشور ترکیه می باشد دارای ناوگانی به روز و هواپیماهایی پیشرفته می باشد که از بسیاری از شهرهای جهان پرواز دارد، که یکی از این شهر ها شهر زیبای اصفهان می باشد که نمایندگی ترکیش در اصفهان در حال حاضر داری 5 روز پرواز از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به مقصد استانبول می باشد ، ترکیش اصفهان با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده و با تلاشهای شبانه روزی تمامی تلاش خود در جهت سرویس دهی به شهروندان اصفهانی دارد.

ترکیش ایرلاین از اگوست 2019 شبکه پروازی خود را توسعه داده و به 315 شهر دنیا متصل می باشد در واقع شما با خرید بلیط ترکیش اصفهان به استانبول به 315 شهر جهان می توانید پرواز کنید.

نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان با ارائه پرواز در ساعت 0210 بامداد در مسیر اصفهان به استانبول و 2125 از استانبول به اصفهان تلاش نموده تا ساعت پروازی بهینه ایی برا شهروندان فراهم کند، یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از نمایندگی ترکیش اصفهان استفاده از خدمات بار 40 کیلو در مسیر استانبول می باشد. در حال حاضر پروازهای ترکیش اصفهان با هواپیمای ایرباس 321 در حال انجام می باشد.

شما با استفاده از پرواز ترکیش اصفهان به 120 کشور جهان متصل می شوید و عملا به سراسر جهان می توانید پرواز کنید.

ترکیش اصفهان

نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان در دوران پاندمی کرونا همه تلاش خود را نمود تا مسافرین عزیز از دور و نزدیک بتوانند پروازهای خود را داشته باشند و انصافا در این زمینه بسیار موفق بوده است، برای بسیاری از مسافرین این سوال مطرح است که در زمان فراگیری بیماری کویید 19 چطور با ترکیش اصفهان سفر کنیم و در این خصوص بسیار سوال می پرسند که شرایط نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان جهت پذیرش مسافرین به چه صورت می باشد. در این خصوص باید توضیح داد ترکش اصصفهان پیشنهاد می کند قبل از تهیه بلیط ترکیش از اصفهان به سایت yata travel center سری بزنید و آخرین دستورالعمل های کشور مقصد را مطالعه نمایید چراکه ظوابط ترکیش ایرلان در اصفهان مطابق با قوانین کشور مقصد می باشد.

مسافرین برای استفاده از پروازهای ترکیش ایرلاین اصفهان و سفر به ترکیه در شرایط بیماری کویید 19 به چه چیز نیاز دارند؟

مسافرین محترمی که قصد سفر به کشور ترکیه را دارند و میخواهد با پرواز ترکیش اصفهان سفر کنند بایستی در فاصله زمانی 72 ساعت قبل از پرواز تست پی سی ار منفی ارائه نمایند و یا دارای کارت واکسن دیجیتال دو دوز باشند که از دوز دوم واکسن 14 روز گذشته باشد ، مسافرین بایستی دقت نمایند که  واکسنهای مورد تایید سازمان بهداشت جهانی را تزریق نموده باشند و سایر واکسن ها مورد تایید ترکیش ایرلاین اصفهان نمی باشد، همچنین مسافرین عزیز ترکیش اصفهان بایستی نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری کشور ترکییه به آدرس regiter.health.gov.tr اقدام فرمایند فایل خروجی آن که دارای QR کد می باشد را همراه خود بصورت پرینت یا در گوشی هنگام ورود به کشور ترکیه و موقع سوار شدون هواپیمای ترکیش در اصفهان ارائه نمایند. همچنین مسافرین عزیز ترکیش ایرلاین اصفهان می توانند جهت بین المللی نمودن کارت واکسن خود از طریق سامانه وزارت بهداشت به آدرس اینترنتی https://vcr.salamat.gov.ir/ اقدام نمایند.

ترکیش اصفهان

مسافرین عزیز جهت سفر به سایر کشورها از طریق نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان با چک کردن سایت اینترنتی https://www.iatatravelcentre.com/ می توانند از آخرین دستورالعمل های ورود به کشور مقصد مطلع شوند.

 بسیاری از مواقع ترکیش ایرلاین اصفهان با ارائه تخفیف های جذابی تلاش می نماید از مسافرین خود به نوعی قدردانی نماید یکی از این تخفیفات تخفیف senior citizen  یا تخفیف بالای شصت سال می باشد، که نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان جهت حمایت از افراد بالای شصت سال درصدی از قیمت بلیط را به مسافرین بالا 60 سال تخفیف می دهد.

یکی دیگر از حمایت های ترکیش ایرلاین اصفهان که بسیار جالب و قابل ستایش می باشد حمایت از قشر دانشجو می باشد و تخفیف دانشجویی ترکیش ایرلاین برای دانشجویان بسیار جذاب می باشد دانشجویان عزیز می توانند برای تهیه بلیط دانشجویی به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه نمایند از مزایای تهیه بلیط دانشجویی استفاده از تخفیف دانشجویی و همچنین استفاده از خدمات بار اضافه می باشد که این خدمات بار اضافی در مسیرهای اروپایی 40 کیلو می باشد که بسیار پیشنهاد جذابی می باشد مسافرین باری تهیه بلیط دانشجویی بایستی با داشتن مدارک زیر به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه نموده و نسبت به تهیه بلیط تخفیف دار دانشجویی اقدام نمایند:

- شرط سنی زیر 34 سال

- داشتن نامه پذیرش دانشگاه یا کارت دانشجویی

- داشتن ویزا یا کارت اقامت دانشجویی

دانشجویان عزیز با در دست داشتن مدارک فوق می توانند به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه و نسبت به رزرو بلیط دانشجویی ترکیش ایرلاین اقدام نمایند.

رزرو اینترنتی یا حضوری ؟ کدامیک توصیه می شود؟

در دنیای امروزی با گسترش و توسعه تجارت الکترونیک راه برای بسیاری آسان تر شده اما در مقابل پیچیدگی ها نیز بیشتر از قبل شده است ، طبیعتا از مزایای تهیه بلیط ترکیش بصورت اینترنتی می توان به سهولت پرداخت سهولت دریافت بلیط و ... اشاره نمود که مسافرین عزیز برای تهیه بلیط ترکیش ایرلاین در اصفهان بصورت اینترنتی می توانند از طریق سایت WWW.TAKAGASHT.IR اقدام به تهیه بلیط نمایند و یا از طریق شماره واتس آپ 09336662081 با همکاران ما در ارتباط باشند، اما از مزایا تهیه بلیط بصورت حضوری نیز مشاوره رایگان در خصوص پروازهای متنوع، بار، ساعتها فروگاه های مقصد ظوابط تست PCR و طلاعات کلی پرواز می باشد، تغییر تاریخ بلیط راحتتر می باشد که مسافرین برای تهیه بلیط ترکیش ایرلاین در اصفهان می اوانند به صورت حضوری به نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان مراجعه فرمایند.

پس میتوان نتیجه گری نمود بلیط هایی که بصورت حضوری توسط نمایندگی ترکیش ایرلاین در اصفهان صادر می شود خدمات پس از فروش بهتر و با کیفیت تری دارد و ترجیحا اگر برایتان مقدور هست بلیط های خود را بصورت حضوری از ترکیش اصفهان تهیه نمایید.

حمل حیوان خانگی توسط ترکیش ایرلاین اصفهان

یکی از مواردی که بسیاری از شهروندان با آن درگیر می باشند حمل حیوان خانگی در پروازهای بین المللی می باشد ، این روزها حیوان های خانگی جزو جدایی ناپذیر از زندگی می باشند و بسیار از مسافرین جهت سفر حیوان خانگی خود را نیز همراه دارند، ترکیش ایرلاین اصفهان بعنوان یکی از ایرلاین های مطرح جهان در این راستا تمهیداتی در نظر گرفته است.

date_range یکشنبه 10 بهمن 1400 remove_red_eye 159 بازدید favorite_border 0 chat 2
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 2
محسن :

سلام ببخشید برای دریافت بلیط دانشجویی از ترکیش اصفهان چکار باید بکنم؟

رضا :

سلام من پدرم بالای 60 سال هست برای استفاده از تخفیف بالای شصت سال چطور میتونم بلیط از ترکیش اصفهان تهیه کنم؟