{{ctrl.notification}}

ویزای کانادا اصفهان

کانادا کشوری مناسب برای سفر و جذب گردشگران می باشد، کشوری ثرتمند برای زندگی و سفر. اگر شما قصد سفر به کانادا داشته باشید نیازمند به اجازه ورود یا ویزای کانادا اصفهان می باشید، البته کشور کانادا چند سالیست که امکان اخذ ویزای کانادا را برای شهروندان سایر کشورها فراهم کرده است و در گذشته دریافت ویزا کانادا اصفهان بسیار مشکل بود.

کشور کانادا، کشوری پهناور و وسیع می باشد که از ثروتمندترین کشورهای جهان است. این کشور از جمله 10 کشور برتر جهان به لحاظ تولید و اقتصاد می باشد، و بیشترین میزان تولید در استان های کبک و آنتاریو است. کانادا از صادرکنندگان بزرگ جهان در زمینه چوب، کاغذ، نفت می باشد. سیستم آموزشی در کانادا بعهده ایالات استانی است به همین خاطر هر استان شرایط ویژه خود را دارد. آموزش در کانادا تا سن 16 سالگی اجباریست و مقاطع ابتدایی و متوسط و دانشگاهی سه مقطع مهم تحصیل در کانادا حساب می شود. تحصیل و سیستم آموزشی به نحوی طراحی شده که برای شهروندان کانادا بصورت تقریبا رایگان انجام می شود.

سیستم بهداشت و درمان در کانادا نیز بصورت رایگان است و توزیع خدمات درمانی به نحوی است که این امکان بصورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می گیرد. کانادا با جمعیت 33 میلیونی خود از کشورهای کم جمعیت جهان می باشد، تاریخ کشور کانادا به بیش از 150 سال نمی رسد و  در این سالها با سیستم جذب مهاجر توانسته پیشرفت عجیبی نماید ، کانادا سالانه با جذب بیش از 300 هزار مهاجر یکی از قویترین کشورها در ساختار جذب مهاجر می باشد. در این میان کانادا با بیش از 200 گونه فرهنگی روبرو است و شهروندان آن با تنوع فرهنگی بالا روبرو هستند که این در نوع خود بسیار جالب می باشد.

وضعیت آب و هوایی کانادا

کانادا وضعیت بسیار زیادی دارد، در بیشتر ایالت های آن زمستانی طولانی داریم، بیشتر از آنکه شدت سرمای کانادا اذیت کننده باشد طولانی شدن فصل زمستان سخت تر است. بطوری که طول زمستان تقریبا 5 ماه به درازا کشیده می شود. در بین شهرهای کانادا تورنتو با دارا بودن 5 دریاچه دارای نوسانات آب و هوایی بسیار زیادی می باشد.

حمل و نقل عمومی در کانادا

به علت وسعت زیاد در کانادا و فاصله زیاد شهرها، بهترین وسیله برای سفر بین شهری هواپیما می باشد، اما با توجه به محدودیت ایرلاین ها در کانادا ( تنها دو ایرلاین ایرکانادا و وست جت در کانادا هست) قیمت بلیط های هواپیما کمی گران می باشد. به جهت حمل و نقل عمومی در داخل شهرها هرکدام از استان ها تابع قوانین و مقررات خود هستند، مثلا در تورنتو شما می توانید با تهیه کارت های حمل و نقل عمومی اکسپرس از اتوبوس، تراموا، مترو بصورت یکپارچه استفاده کنید.

نوع ویزای کانادا دریافتی: 5 ساله چند بار ورود ( مولتی)

مدت زمان ویزا کانادا: تا پایان انقضا پاسپورت

هزینه ویزا کانادا بصورت نرمال: 500 دلار امریکا

هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه: 1500 دلار امریکا

امکان اشتغال پس از ورود به کانادا: در صورت یافتن شغل امکان دارد.

مدت زمان اقامت پس از اولین ورود: شش ماه

مدت زمان اخذ ویزای کانادا: از یک هفته پس از انگشت نگاری تا 5 ماه پس از انگشت نگاری

ویزای توریستی کانادا (Visitor Visa) ویزایی است که به مسافران اجازه ورود جهت گردش و بازدید به مدت 5 سال ( Canada Multiple Visa ) را می دهد که شما در هر بار ورود خود اجازه اقامت بیش از شش ماه را ندارید و بایستی از خاک کشور کانادا خارج و مجددا ورود کنید. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا مسافرین عزیز بایستی جهت انگشت نگاری و چک بیومتریک خود به سایر دفاتر VFS انگشت نگاری در سایر کشورها (VAC) مراجعه نمایند.

نوعی دیگری از ویزا توریستی کانادا وجود دارد که چنانچه متقاضی تمایل داشته باشد دعوتنامه معتبری نیز از شرکتهای معتبر در کانادا اخذ و به همراه سایر مدارک به سفارت ارسال می شود و طبیعتا هزینه بیشتری دارد البته این نوع ویزا تضمینی جهت اخذ ویزا نیست و صرفا ظریب اطمینان اخذ ویزا را افزایش می دهد ولی متاسفانه اشتباها با عنوان ویزای تضمینی کانادا بین مسافران جا افتاده است در حالی که هیچ آژانس یا دفتر خدمات گردشگری قادر به ارائه چنین تضمینی نمی باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای 5 ساله مولتی کانادا عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر ( ترجیحا با 5 سال انقضا)
 • داشتن سوابق سفر ( شامل ویزا شنگن قبلی، امریکا، استرالیا و ...) - برای افزایش ضریب اطمینان مسافر بایستی بیش از یک ویزای شنگن داشته باشد.
 • داشتن مدرک شغلی معتبر ( آگهی تاسیس شرکت، پروانه کسب، فیش حقوقی، کارت بازرگانی و برای دانشجویان و دانش آموزان گواهی اشتغال به تحصیل جهت اخذ ویزای کانادا اصفهان نیاز می باشد)
 • داشن تمکن مالی ( پرینت حساب بانکی سه ماهه، گواهی تمکن مالی از بانک)
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت
 • تکمیل فرم مربوطه
 • یک قطعه عکس رنگی، زمینه سفید، بدون عینک ، کلاه که از تاریخ آن شش ماه نگذشته باشد
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان
 • ترجمه اسناد ملکی ( چنانچه سند ملکی در رهن باشد موردی ندارد)

در بین نکات و موارد فوق داشتن ویزای شنگن جهت اخذ ویزای کانادا اصفهان بسیار مهم می باشد.

آیا می دانستید با ویزای کانادا به 25 کشور دنیا می توانید سفر کنید که عبارتند از: کانادا، مکزیک، گواتمالا، هندوراس، السالوادر، کاستاریکا، پاناما، باهاماس، کوبا، جمهوری دومینیکن، سنت مارتن، آنتیگواد و باربودا، آروبا، کوراسوئا، پرو، شیلی، گرجستان، مقدونیه،بریتانیای کبیر، قطر، عمان، تایوان، فلیپین، کره جنوبی و سنگاپور. البته همه این 25 کشور برای ایرانیان مقدور نمی باشد و فقط قطر، بریتانی کبیر برای توفقف زیر 24 ساعت، مقدونیه، گرجستان، آنتیگوادا و باربودا، جمهوری دومینیکن، کوبا و البته کانادا شامل می شود.

لازم به توضیح است هرآنچه تعداد سفرهای شما به حوزه شنگن و استرالیا و امریکا بیشتر باشد و به اصطلاح کثیرالسفر باشید شانس بیشتری جهت اخذ ویزای 5ساله کانادا اصفهان خواهید داشت.

ویزای کانادا اصفهان

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا عبارتند از:

 • نداشتن سابقه سفر مناسب بخصوص ویزای شنگن
 • نداشتن تمکن مالی مناسب و یا افزایش موجدی حساب به صورت آنی
 • نداشتن وضعیت اشتغال مناسب
 • تشخیص آفیسر سفارت مبنی بر ارئه اطلاعات خلاف واقع
 • داشتن وابستگی خانوادگی زیاد به اقوام خود در کانادا
 • هدف شما از سفر مشخص نباشد
 • برنامه مناسبی جهت این نوع ویزا ارائه ننمایید
 • مشخص نبود وضعیت اقامت شما و یا نداشتن رزرو هتل معتبر

البته شما با مشورت گرفتن از کارشناسان ما می توانید نسبت به رفع ریجکتی ویزا کانادا خود اقدام نمایید. شما علاقمندان و واجدین شرایط می توانید جهت مشاوره رایگان و اخذ ویزای 5 ساله مولتی کانادا با مشاوران آژانس مسافرتی تکاگشت تماس حاصل فرمایید. همچنین چنانچه شما دعوتنامه از خویشاوندان خود در کانادا دریافت نموده اید و نیاز به پر کردن فرم سفارت کانادا، پرداخت وجه سفارت کانادا و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. در ضمن شما پس از دریافت ویزای توریستی 5 ساله مولتی کانادا و سفر به کانادا می توانید پس از آن به زمینه مهاجرت به کانادا اصفهان بپردازید.

date_range پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ remove_red_eye 79 بازدید favorite_border 0 chat 5

ثبت نظر

chat 5
مریم :

من ویزام دیروز دراومد ممنون از شما بابت راهنمایی و مشاوره خوبتون

رسول :

با سلام و تشکر از زحمات شما، برای من ویزای کانادا 5 ساله زحمت کشیدید میخاستم بدون میشه این ویزا را به ویزای کار تبدیل کرد؟

نوشین :

سلام بدون ویزای شنگن شما اقدام نمی کنید؟

ریحانه :

متاسفانه من دو سال پیش ریجکت شدم

روشا :

شرایط خیلی خوبیه فعلا