{{ctrl.notification}}
ویزای کانادا اصفهان

ویزای کانادا اصفهان

کانادا کشوری مناسب برای سفر و جذب گردشگران می باشد، کشوری ثرتمند برای زندگی و سفر. اگر شما قصد سفر به کانادا داشته باشید نیازمند به اجازه ورود یا ویزای کانادا اصفهان می باشید، البته کشور کانادا چند سالیست که امکان اخذ ویزای کانادا را برای شهروندان سایر کشورها فراهم کرده است و در گذشته دریافت ویزای کانادا اصفهان بسیار مشکل بود. البته این به معنی آن نیست که این اخذ ویزای کانادا کار آسانی است، اگر شما تمامی شرایط لازم برای دریافت ویزا کانادا را داشته باشید ولی کمی بی دقتی در ارائه مدارک خود کنید امکان ریجکت شدن ویزا کانادا شما وجود دارد.

ویزای کانادا اصفهان

کشور کانادا، کشوری پهناور و وسیع می باشد که از ثروتمندترین کشورهای جهان است. این کشور از جمله 10 کشور برتر جهان به لحاظ تولید و اقتصاد می باشد، و بیشترین میزان تولید در استان های کبک و آنتاریو است. کانادا از صادرکنندگان بزرگ جهان در زمینه چوب، کاغذ، نفت می باشد. سیستم آموزشی در کانادا بعهده ایالات استانی است به همین خاطر هر استان شرایط ویژه خود را دارد. آموزش در کانادا تا سن 16 سالگی اجباریست و مقاطع ابتدایی و متوسط و دانشگاهی سه مقطع مهم تحصیل در کانادا حساب می شود. تحصیل و سیستم آموزشی به نحوی طراحی شده که برای شهروندان کانادا بصورت تقریبا رایگان انجام می شود. در واقع شما با دریافت ویزا کانادا اصفهان علاوه بر اینکه یک سفر مهیج را پیشرو دارید، یک سبک زندگی را مشاهده می کنید.

سیستم بهداشت و درمان در کانادا نیز بصورت رایگان است و توزیع خدمات درمانی به نحوی است که این امکان بصورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می گیرد. کانادا با جمعیت 33 میلیونی خود از کشورهای کم جمعیت جهان می باشد، تاریخ کشور کانادا به بیش از 150 سال نمی رسد و  در این سالها با سیستم جذب مهاجر توانسته پیشرفت عجیبی نماید ، کانادا سالانه با جذب بیش از 300 هزار مهاجر یکی از قویترین کشورها در ساختار جذب مهاجر می باشد. در این میان کانادا با بیش از 200 گونه فرهنگی روبرو است و شهروندان آن با تنوع فرهنگی بالا روبرو هستند که این در نوع خود بسیار جالب می باشد. در این راستا کشور فوق چند سالیست که با ارائه ویزا توریستی 5 ساله کانادا توانسته علاقمندی افراد برای مهاجرت به کانادا را بیشتر کند. شما می توانید قبل از اقدام برای هر گونه مهاجرت به کانادا با دریافت یک ویزای توریستی کانادا از اصفهان در یکی از مهمترین تصمیمات زندگی خود با دید بازتری اقدام کنید.

وضعیت آب و هوایی کانادا

کانادا وضعیت بسیار زیادی دارد، در بیشتر ایالت های آن زمستانی طولانی داریم، بیشتر از آنکه شدت سرمای کانادا اذیت کننده باشد طولانی شدن فصل زمستان سخت تر است. بطوری که طول زمستان تقریبا 5 ماه به درازا کشیده می شود. در بین شهرهای کانادا تورنتو با دارا بودن 5 دریاچه دارای نوسانات آب و هوایی بسیار زیادی می باشد. اگرچه که ویزای کانادا از اصفهان دارای مدت اعتبار 5 سال می باشد، اما بهترین زمان برای دریافت  ویزای کانادا از اصفهان با توجه به مدت زمان دریافت ویزا در دی و بهمن می باشد تا شما تابستان سال بعد خود را در کانادا ببینید و از آب و هوای خوب آن لذت ببرید.

حمل و نقل عمومی در کانادا

به علت وسعت زیاد در کانادا و فاصله زیاد شهرها، بهترین وسیله برای سفر بین شهری هواپیما می باشد، اما با توجه به محدودیت ایرلاین ها در کانادا ( تنها دو ایرلاین ایرکانادا و وست جت در کانادا هست) قیمت بلیط های هواپیما کمی گران می باشد. به جهت حمل و نقل عمومی در داخل شهرها هرکدام از استان ها تابع قوانین و مقررات خود هستند، مثلا در تورنتو شما می توانید با تهیه کارت های حمل و نقل عمومی اکسپرس از اتوبوس، تراموا، مترو بصورت یکپارچه استفاده کنید.

نوع ویزای کانادا دریافتی: 5 ساله چند بار ورود ( مولتی)

مدت زمان ویزا کانادا اصفهان: تا پایان انقضا پاسپورت

هزینه ویزا کانادا بصورت نرمال: 650 دلار امریکا

هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه: 1500 دلار امریکا

امکان اشتغال پس از ورود به کانادا: در صورت یافتن شغل امکان دارد.

مدت زمان اقامت پس از اولین ورود: شش ماه

مدت زمان اخذ ویزای کانادا اصفهان: از یک هفته پس از انگشت نگاری تا 5 ماه پس از انگشت نگاری

ویزای توریستی کانادا (Visitor Visa) ویزایی است که به مسافران اجازه ورود جهت گردش و بازدید به مدت 5 سال ( Canada Multiple Visa ) را می دهد که شما در هر بار ورود خود اجازه اقامت بیش از شش ماه را ندارید و بایستی از خاک کشور کانادا خارج و مجددا ورود کنید. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا مسافرین عزیز بایستی جهت انگشت نگاری و چک بیومتریک خود به سایر دفاتر VFS انگشت نگاری در سایر کشورها (VAC) مراجعه نمایند.

نوعی دیگری از ویزای کانادا وجود دارد که چنانچه متقاضی تمایل داشته باشد دعوتنامه معتبری نیز از شرکتهای معتبر در کانادا اخذ و به همراه سایر مدارک به سفارت ارسال می شود و طبیعتا هزینه بیشتری دارد البته این نوع ویزا تضمینی جهت اخذ ویزا نیست و صرفا ظریب اطمینان اخذ ویزا را افزایش می دهد ولی متاسفانه اشتباها با عنوان ویزای تضمینی کانادا بین مسافران جا افتاده است در حالی که هیچ آژانس یا دفتر خدمات گردشگری قادر به ارائه چنین تضمینی نمی باشد.

ویزای کانادا اصفهان

مدارک مورد نیاز برای ویزای 5 ساله مولتی کانادا عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر ( ترجیحا با 5 سال انقضا)
 • داشتن سوابق سفر ( شامل ویزا شنگن قبلی، امریکا، استرالیا و ...) - برای افزایش ضریب اطمینان مسافر بایستی بیش از یک ویزای شنگن داشته باشد.
 • داشتن مدرک شغلی معتبر ( آگهی تاسیس شرکت، پروانه کسب، فیش حقوقی، کارت بازرگانی و برای دانشجویان و دانش آموزان گواهی اشتغال به تحصیل جهت اخذ ویزای کانادا اصفهان نیاز می باشد)
 • داشن تمکن مالی ( پرینت حساب بانکی سه ماهه، گواهی تمکن مالی از بانک)
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت
 • تکمیل فرم مربوطه
 • یک قطعه عکس رنگی، زمینه سفید، بدون عینک ، کلاه که از تاریخ آن شش ماه نگذشته باشد
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان
 • ترجمه اسناد ملکی ( چنانچه سند ملکی در رهن باشد موردی ندارد)

در بین نکات و موارد فوق داشتن ویزای شنگن جهت اخذ ویزای کانادا اصفهان بسیار مهم می باشد.

در مورد مدارک شغلی در خصوص ویزا کانادا اصفهان به موارد ذیل توجه فرمایید:

کارمندان: برای کارمندان متقاضی دریافت ویزای کانادا از اصفهان گواهی اشتغال به کار بر روی سربرگ محل اشتغال ضروری می باشد. در این گواهی باید درآمد، سمت و تاریخ اشتغال به کار متقاضی قید شده باشد. همچنین بایستی گواهی بیمه، ترجمه حکم کارگزینی و سه فیش حقوقی آخر نیز ترجمه شود.

کارفرمایان: کارفرمایان جهت درخواست ویزای کانادا اصفهان بایستی  ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و پرینت حساب ۴ ماه آخر شرکت به زبان انگلیسی را ارائه نمایند.

تجار: بازرگانان محترم برای درخواست ویزا کانادا نیاز به ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه دارند.

مهندسان: کلیه مهندسان برای اخذ ویزای کانادا اصفهان نیازمند به ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت می باشد.

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: برای این دسته از فعالین اقصادی بایستی ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه را ارائه نماییم.

بازنشستگان: بازنشستگان عزیز برای درخواست ویزای کانادا اصفهان باید ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی و در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه دهند.

آیا می دانستید با ویزای کانادا به 25 کشور دنیا می توانید سفر کنید که عبارتند از: کانادا، مکزیک، گواتمالا، هندوراس، السالوادر، کاستاریکا، پاناما، باهاماس، کوبا، جمهوری دومینیکن، سنت مارتن، آنتیگواد و باربودا، آروبا، کوراسوئا، پرو، شیلی، گرجستان، مقدونیه،بریتانیای کبیر، قطر، عمان، تایوان، فلیپین، کره جنوبی و سنگاپور. البته همه این 25 کشور برای ایرانیان مقدور نمی باشد و فقط قطر، بریتانی کبیر برای توفقف زیر 24 ساعت، مقدونیه، گرجستان، آنتیگوادا و باربودا، جمهوری دومینیکن، کوبا و البته کانادا شامل می شود.

لازم به توضیح است هرآنچه تعداد سفرهای شما به حوزه شنگن و استرالیا و امریکا بیشتر باشد و به اصطلاح کثیرالسفر باشید شانس بیشتری جهت اخذ ویزای 5ساله کانادا اصفهان خواهید داشت.

ویزای کانادا اصفهان

سوپر ویزای کانادا:

در این نوع ویزای کانادا که بصورت دعوتنامه ایی می باشد و دعتونامه از طرف شخصی مقیم کانادا برای پدر، مادر، مادربزرگ و پدر بزرگ انجام می شود. اعتبار این ویزا 10 ساله است و به متقاضی اجازه ماندن در خاک کانادا به مدت 2 سال داده می شود. در این نوع ویزای کانادا شرایط دعوت کننده بسیار حائز اهمیت است و بایستی حداقل درآمد 24000 دلار در سال درآمد داشته باشد همچنین بایستی مدعو را بیمه خدمات درمانی نماید. لازم به ذکر است سوپر ویزای کانادا نیز بصورت چند بار ورود می باشد.

وقت انگشت نگاری سفارت کانادا:

کلیه متقاضیان ویزای کانادا اصفهان بایستی چک بیومتریک انجام دهند و این چک برای کلیه ویزاهای موقت الزامی می باشد. درخواست کننده ویزا کانادا باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کند و در دفاتر کارگزاری VFS به ثبت اثر انگشت و عکس برداری اقدام نماید. این چک تا مدت 10 سال معتبر می باشد. شهرهایی که برای چک بیومتریک بیشتر می توان مراجعه نمود عبارتند از: استانبول، ایروان، تفلیس، آنکارا، باکو ، دبی.

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا عبارتند از:

 • نداشتن سابقه سفر مناسب بخصوص ویزای شنگن
 • نداشتن تمکن مالی مناسب و یا افزایش موجدی حساب به صورت آنی
 • نداشتن وضعیت اشتغال مناسب
 • تشخیص آفیسر سفارت مبنی بر ارئه اطلاعات خلاف واقع
 • داشتن وابستگی خانوادگی زیاد به اقوام خود در کانادا
 • هدف شما از سفر مشخص نباشد
 • برنامه مناسبی جهت این نوع ویزا ارائه ننمایید
 • مشخص نبود وضعیت اقامت شما و یا نداشتن رزرو هتل معتبر

البته شما با مشورت گرفتن از کارشناسان ما می توانید نسبت به رفع ریجکتی ویزا کانادا خود اقدام نمایید. شما علاقمندان و واجدین شرایط می توانید جهت مشاوره رایگان و اخذ ویزای 5 ساله مولتی کانادا با مشاوران آژانس مسافرتی تکاگشت تماس حاصل فرمایید. همچنین چنانچه شما دعوتنامه از خویشاوندان خود در کانادا دریافت نموده اید و نیاز به پر کردن فرم سفارت کانادا، پرداخت وجه سفارت کانادا و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. در ضمن شما پس از دریافت ویزای توریستی 5 ساله مولتی کانادا و سفر به کانادا می توانید پس از آن به زمینه مهاجرت به کانادا اصفهان بپردازید.

date_range پنجشنبه 29 آذر 1397 remove_red_eye 6253 بازدید favorite_border 0 chat 30
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 30
روشا :

شرایط خیلی خوبیه فعلا

ریحانه :

متاسفانه من دو سال پیش ریجکت شدم

نوشین :

سلام بدون ویزای شنگن شما اقدام نمی کنید؟

رسول :

با سلام و تشکر از زحمات شما، برای من ویزای کانادا 5 ساله زحمت کشیدید میخاستم بدون میشه این ویزا را به ویزای کار تبدیل کرد؟

مریم :

من ویزام دیروز دراومد ممنون از شما بابت راهنمایی و مشاوره خوبتون

رسول صیرفیان :

با سلام و تشکر از پاسخگویی شما جهت دریافت ویزای کانادا از اصفهان آیا امکان داره برای انگشت نگاری در کشورهای اروپایی این کار انجام شود؟

مدیر سایت :

بله به شرط دارا بودن ویزای شنگن این امکان هست که انگشت نگارس سفارت کانادا رو در شهرهای اروپایی انجام بدهیم

رضا ایزدی :

با سلام متاسفانه سه سال پیش خودم اقدام کردم و ریجکت شدم آیا شما اقدام می کنید

مدیر سایت :

با سلام بایستی مدارک شما بازنگری شود تماس حاصل فرمایید

محسن شادکام :

سلام سوالی داشتم ویزای ۵ ساله کانادا رو میشه بدون ویزای شنگن انجام داد؟

مدیر سایت :

سلام از نظر ما اقدام میشه کرد اما نتیجه خوبی نداره و بهتر است ویزای کانادا را با سابقه سفر زیاد اقدام کنید

ماندانا :

سلام برای ویزای کانادا اصفهان نیاز به چند ویزای شنگن هست؟

رافل :

سلام برای ویزای کانادا از اصفهان چقدر باید مانده حساب داشته باشیم؟

مدیر سایت :

سلام دوست عزیز برای ویزا کانادا بایستی حداقل به ازای هر نفر 100 میلیون مانده حساب داشته باشید این پیشنهاد ماست

میلاد :

سلام من پارسال برای ویزا ۵ ساله مالتی کانادا اقدام کردم متاسفانه ریجکت شدم به علت سابقه سفر کم، آیا میتوانم الان یک شنگن بگیرم و مجدد اقدام کنم؟

میلاد :

سلام من پارسال برای ویزا ۵ ساله مالتی کانادا اقدام کردم متاسفانه ریجکت شدم به علت سابقه سفر کم، آیا میتوانم الان یک شنگن بگیرم و مجدد اقدام کنم؟

مدیر سایت :

سلام بایستی چندین سفر بروید و با یک شنگن کمی سخت به نظر می رسد

میلاد :

سلام من پارسال برای ویزا ۵ ساله مالتی کانادا اقدام کردم متاسفانه ریجکت شدم به علت سابقه سفر کم، آیا میتوانم الان یک شنگن بگیرم و مجدد اقدام کنم؟

سارا :

سلام آیا اگر قبلاً برای ویزای کانادا اقدام کرده باشیم و ریجکت شده باشیم میشه مجددا اقدام نمود؟

مدیر سایت :

سلام بله رفع ریجکتی ویزای کانادا قابل انجام هست منتهی بستگی به نوت افیسر داره باید به درستی مطالعه بشه و بستگی به علت ریجکتی داره

رضا :

سلام آیا برای ویزا کانادا از اصفهان بهتر نیست من و همسرم جداگانه اقدام کنیم؟

مدیر سایت :

سلام دوست عزیز برای اقدام ویزای کانادا بایستی شرایط شما به درستی بررسی شود لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر

مازیار داوودی :

سلام آیا بابت ویزای کانادا از اصفهان ضمانت بازگشت از سفر میگیرید؟

مازیار داوودی :

سلام آیا بابت ویزای کانادا از اصفهان ضمانت بازگشت از سفر میگیرید؟

ندا :

سلام آیا شما ویزای تحصیلی کانادا هم انجام میدین

سپیده :

با سلام من یه ریجکتی ویزا کانادا دارم آیا برای اقدام مجدد برای ویزای کانادا باز باید برم انگشت نگاری؟

مرتضی :

سلام و احترام من از طریق آژانس آسمان هفتم اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم شما پرونده ریجکتی قبول می کنید؟

مرتضی :

سلام و احترام من از طریق آژانس آسمان هفتم اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم شما پرونده ریجکتی قبول می کنید؟

سمیه :

سلام من تمامی مدارکم را برای ویزا کانادا آماده و ترجمه کردم آیا نیاز هست سند ازدواجمون رو هم ترجمه کنم؟

مدیر سایت :

سلام بله برای ویزای کانادا نیاز به ترجمه سند ازدواج برای متاهلین می باشد

سمیه :

سلام من تمامی مدارکم را برای ویزا کانادا آماده و ترجمه کردم آیا نیاز هست سند ازدواجمون رو هم ترجمه کنم؟

سعید :

سلام من از یکی از دوستانم دعوتنامه دارد م منتهی ویزای شنگن ندارم آیا برای ویزا کانادا شما با این شرایط پرونده قبول می کنید؟

سعید :

سلام من از یکی از دوستانم دعوتنامه دارد م منتهی ویزای شنگن ندارم آیا برای ویزا کانادا شما با این شرایط پرونده قبول می کنید؟

مدیر سایت :

سلام دوست من طبیعتا تراول هیستوری یکی از مدارک مهم در ویزای کانادا می باشد منتهی نمیتوان از دعوتنامه نیز چشم پوشی کرد منتهی باید دید دعوتنامه شما از چه شخصی با چه شغل و درآمدی در کانادا دریافت شده است و بعدا تصمیم گرفت

حمید خندان :

سلام من برای بچه خواهرم که ایران هست میخام ویزای توریستی کانادا از اصفهان اکی کنم براشون دعوتنامه بدهم شما براشون اکی میکنید؟

مدیر سایت :

سلام بله ویزای توریستی کانادا رو با دعوتنامه ارسالی شما اکی می کنیم بدون دعوتنامه هم امکان پذیر هست

امین وکیلی :

سلام وقت بخیر شما از ویزای کار کانادا اطلاعی دارید ؟شرکت خدماتی مسافرتی وهوایی پارسیان پرواز پاسارگاد به ادرس فرهنگ شهر شیراز بامبلغ ۲۴۰ میلیون ویزای کارکانادا میده ایا صحت داره

مدیر سایت :

با سلام واحترام جهت دریافت ویزای کار کانادا با هزینه بسیار کمتر با مشاورین ما در ارتباط باشید دریافت ویزاهای توریستی کانادا در اصفهان ویزای کار کانادا در اصفهان ویزای دانشجویی کانادا در اصفهان

نصیب الله امیری :

سلام من پاسپورت افغانی داره مقیم ایران استم میشه ازایران به کانا ا رفت لطفا جواب بدین

برسام :

سلام من دو سال پیش درخواست ویزای کانادا دادم و الان داره منقضی میشه ایا شما تمدید ویزا کانادا هم انجام میدید؟

مدیر سایت :

درود بر شما بله خدمات تمدید ویزای کانادا نیز از طرف مجموعه ما امکان پذیر می باشد

مدیر سایت :

درود بر شما بله خدمات تمدید ویزای کانادا نیز از طرف مجموعه ما امکان پذیر می باشد

زهرا :

سلام برای ثبت نام برای کانادا باید چجوری اقدام کنیم من و شوهرم پاسپورت نداریم