{{ctrl.notification}}
تور اروپا از اصفهان

تور اروپا از اصفهان

تور اروپا از اصفهان جذابیت خاصی دارد. سفر به اروپا از سفرهایی است که آرزوی همه سفردوستان می باشد اما این روزها با توجه به افزایش نرخ ارز این مسیر برای بسیاری از دوستداران تور اروپا دور از ذهن شده است، افزایش ناگهانی قیمت ارز باعث شد این مسیر از سبد سفری خانوارها به فراموشی سپرده شود. اما ما برای شما پیشنهادهای بسیار شگفت انگیزی داریم. دیگر سفر به اروپا یک رویا نیست و شما می توانید در این مقاله با تورهای ارزان قیمت اروپایی آشنا شوید. تورهای اروپایی از مبدا های مختلفی در حال انجام است و یکی از این مبادی اصفهان می باشد. تور اروپا از اصفهان با هواپیمایی ترکیش از اصفهان و پروازهای قطری از اصفهان در حال انجام می باشد.

تور اروپا از اصفهان

 

چرا تور اروپا از اصفهان؟

طبیعتا برای شهروندان اصفهانی پرواز از تهران کمی دشوار است این دشواری در پرواز برگشت بیشتر نمود پیدا می کند چرا که در مسیر رفت از ذوق مقصد شاید مسیر کسل کننده اصفهان به تهران خیلی به چشم نیاید اما در مسیر برگشت این راه بسیار خسته کننده تر از مسیر رفت به نظر می رسد. پس مسافرین با پروازهای ذکر شده به فاصله زمانی چند ساعت خود را در اروپا می بینند. البته تا سال 1397 پرواز اتریش نیز از اصفهان مستقیما به وین موجود بود اما با توجه به وضعیت اقتصادی پیش آمده و توجیه نداشت این پرواز ، پرواز اتریش از اصفهان لغو گردید.


چه زمانی برای سفر به اروپا مناسب است؟

طبیعتا فصل تابستان و کریمس بهترین زمان ها برای استفاده از تور اروپا از اصفهان می باشد. کریسمس برای تعطیلات و جشن های موجود و تابستان به لحاظ آب و هوایی بسیار جذاب و دلپذیر می باشد. اما ذکر این نکته نیز ضروری است که در پاییز و زمستان نیز اروپا جذابیت خاص خود را دارد و البته در این فصول نرخ های مناسب جذابیت سفر را بیشتر و بیشتر می کنند.

تور اروپا از اصفهان

تورهای متنوعی اروپایی از اصفهان برگزار می گردد که در این مقاله تلاش داریم شما را با جزئیات این تورها آشنا کنیم. در نظر داشته باشید تمامی تورهای ذکر شده بهمراه ویزای شنگن می باشد که این ویزا از لحاظ اعتباری بسیار ارزشمند می باشد.

تور یونان از اصفهان

یونان نیز به عنوان تور اروپا از اصفهان، از مقاصدیست که در تصاویر بسیار دیده شده است و شاید بتوان با توجه به نزدیکی کشور یونان به قاره آسیا از اولین مقاصدی است که ساکنین قاره آسیا در ورود به اروپا با آن مواجه می شوند. اگر کمی به تاریخ علاقمند باشید قطعا در مورد یونان باستان بسیار خواهید شنید. در تور یونان از اصفهان شما از شهر آتن بازدید می کنید شهری که تمدن زیادی را با خود به یدک می کشد. در تور یونان سوار بر ماشین زمان در عمق تاریخ سفر می کنید محلی که پناهگاه مسحیان در دوران قرون وسطی می باشد. یونان دارای طبیعت بی نظیر و شگفت آلود می باشد که هر مسافری آرزوی بودن در طبیعت یونان را دارد.

برنامه سفر به یونان

روز اول : پرواز به آتن 

روز دوم: گشت شهری آتن شامل بازدید از میدان سینتاگما ، محله پلاکا ، آکروپلیس ، میدان المپیک ، معبد زائوس همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز سوم: گشت شهری آتن همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز چهارم: وقت آزاد - تور انتخابی کشتی جزایر سه گانه

روز پنجم: وقت آزاد - تور انتخابی بازدید از مجموعه ی آکروپلیس

روز ششم: پرواز به ایران

مدت اقامت تور یونان از اصفهان: 6 روز

قیمت تور یونان از اصفهان: 790 یورو + 4،990،000 تومان

در تور یونان از اصفهان مسافرین در هتل 4 ستاره در مرکز شهر آتن اقامت دارند.

 

 

تور اروپا از اصفهان

تور سوئیس از اصفهان

سوئیس کشوری جذاب و بهشت مقاصد توریستی به جهت جذابیت های طبیعی می باشد شاید تصاویری را بتوانید از لنز دوربین خود به ثبت برسانید که بعدا باورتان نشود که در همچین صحنه ایی از کره زمین بوده اید. تور اروپا از اصفهان یکی از مقاصدش سوئیس می باشد. شما می توانید در این تور با ما همراه باشید.

تور اروپا از اصفهان

یکی زمستان جذاب در انتظار شماست با تور سوئیس از اصفهان ، شما می توانید جهت استفاده از تور اروپا از اصفهان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تور سوئیس در تمامی ایام سال قابل اجرا می باشد و تصویر فوق یک نمونه از پکیج های سفر به سوئیس است.

date_range پنجشنبه 28 شهریور 1398 remove_red_eye 4132 بازدید favorite_border 0 chat 3
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 3
مازیار :

سلام تور اروپا از اصفهان با چه پروازی اکی میشه؟

مدیر سایت :

با سلام تور اروپا از اصفهان با پرواز ترکیش ایرلاین از اصفهان برگزار می شود

سالار :

سلام و احترام تور اروپا از تبریز هم کار میکنید؟

مدیر سایت :

سلام دوست عزیز به صورت انفرادی تور اروپا از تبریز نیز امکان پذیر می باشد

مرتضی :

سلام و احترام تور سوئیس از اصفهان چند شب اقامت می باشد؟