{{ctrl.notification}}
اجاره ویلا چادگان

اجاره ویلا چادگان

شهر زیبای چادگان یکی از زیباترین و سبزترین مناطق ایران است که در فاصله 150 کیلومتری شهر اصفهان قرار گرفته است. به علت نزدیکی این شهر به رودخانه زاینده رود آب وهوایی خنک در تابستان در انتظار مسافران می باشد. به همین خاطر بسیار از مسافرین تمایل بسیار زیاد به اجاره ویلا چادگان نشان می دهند. چند سالیست که دهکده تفریحی چادگان با ایجاد محیطی زیبا و خاطره انگیز به ارائه خدمات گردشگری از جمله اجاره ویلا در دهکده تفریحی چادگان اقدام می نماید. تصور کنید در منطقه ایی سر سبز و زیبا با چشم انداز رودخانه زاینده رود و محیطی آرام و با امنیت و آب و هوایی دل چسب نسبت به اجاره ویلا چادگان اقدام کنید قطعا قطعی از بهشت را در اختیار گرفته اید. مسافرین با اجاره ویلا چادگان با فاصله زمانی حدود 2 ساعت از شلوغی شهر فاصله گرفته و به محیطی دنج و آرام وارد می شوند.

 اجاره ویلا چادگان

تاریخچه چادگان

نام قدیم چتدگان پارتاک می باشد که پس سالها به چادگان تغییر نام پیدا کرد. همانطور که از اسم این شهرستان زیبا مشخصی است به معنی دره زیبای بین دو شکاف است. " چاد " واژه ایی ترکی به معنی شکاف و گان پسوند نسبت می باشد که بعمنای قرار گرفتن این شهر قدیمی میان دره ایی زیبا می باشد که این هم به علت آن است که در دوران صفویه شاه عباس نسبت به کوچ اجباری دسته ایی از اقوام ترک اقدام نمود و باعث شد عده ایی از ترک ها به این منطقه خوش آب و هوا هجرت کنند. همچنین در تاریخ از اقامت اسکندر این محل روایات بسیار است که مصدق آن نیز روستایی در کنار چادگان است که هنوز هم به اسکندری معروف می باشد.

اما آنچه که امروز به نام شهر چادگان مشاهده می شود، نه بر اساس سیاست بوده و نه تاریخ بیشتر به خاطر آب و هوای مناسب آن و نزدیکی آن به روزدخانه زاینده رود می باشد. در واقع هسته اولیه این شهر بابت حاصلخیزی زمین های کشاورزی می باشد. اما آنچه از ستون های سنگی شکسته و بقایای آجرها و ظروف سفالی مشخص است چادگان دارای تمدن وسیع و قدیمی می باشد.

اجاره ویلا چادگان

چرا اجاره ویلا در دهکده تفریحی چادگان

همانطور که بالا نیز اشاره شد دهکده تفریحی چادگان با ارائه امکانات مناسب جهت رفاه حال مسافرین دهکده توانسته مسافرین زیادی را به خود جذب کند، از مهمترین این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه فضای سبز بسیار زیبا در دهکده تفریحی چادگان که همین امر باعث سرزندگی این مجموعه بسیار زیبا شده است.
 • باشگاه سوارکاری: در جهت مخالف ویلاهای دهکده مجموعه ایی از اسب های بسیار توانمند و جذاب توانسته به قابلیت های این مجموعه بیفزاید. همچنین بسیاری از افرادی که دارای اسب شخصی می باشند می توانند نسبت به نگهداری اسب خود اقدام کنند.
 • اسکله قایقرانی دهکده: با ارائه انواع قایق های تفریحی یکی از تفریحات است که اکثر مسافرین از آن استفاده می نمایند.
 • مجموعه ورزشی: افرادی که نسبت به اجاره ویلا چادگان اقدام می کنند می توانند از مجموعه ورزشی سر پوشیده که دارای بیلیارد، تنیس روی میز، فوتبال دستی و سالن ورزشی والیبال و فوتبال می باشد استفاده کنند، همچنین مجموعه ورزشی سر باز دهکده دارای زمین فوتبال چمن می باشد که علاقمندان رشته فوتبال می توانند از آن استفاده کنند.
 • مجموعه پارک بادی: مجموعه پارک بادی ویژه خردسالان و بزرگسالان می باشد که هیجان را به دهکده تفریحی چادگان اضافه کرده است.
 • مجموعه پارک شادی: مسافرینی که نسبت به اجاره ویلا چادگان اقدام می کنند می توانند از مجموعه پارک شادی برای فرزندان خود استفاده کنند .
 • بازارچه: دهکده تفریحی چادگان دارای بازارچه کوچکی که شامل سوپر مارکت، نانوایی، میوه فروشی و لبنیات می باشد. که امکان مناسبی برای کسانیست که ویلا چادگان اجاره می کنند.
 • استخر چادگان: استخر سر پوشیده دهکده با رعایت استانداردهای مناسب نسبت به سرویس دهی به مسافرین اقدام می کند.
 • تله کابین : اگر به اجاره ویلا چادگان پرداختید برای یکبار هم که شده از تله کابین دهکده استفاده کنید.
 • پیست دوچرخه سواری: این پیست با اجاره دوچرخه هایی مجهز فضایی دل چسب و تفریحی مناسب برای خانواده ها را فراهم نموده است.
 • پیست کارتینگ: این پیست که نهایت هیجان را برای مسافرین فراهم می کند بیشتر در ایام تعطیل فعالیت دارد که به امکانات تفریحی دهکده افزوده است.
 • سینمای سه بعدی: از دیگر امکانات مناسب جهت اجاره ویلا چادگان سینمای سه بعدی می باشد که اوقات خاطره انگیزی برای مسافرین فراهم می کند.

خلاصه در عین حال که دهکده تفریحی چادگان محیطی آرام را برای استراحت شما و فاصله گرفتن از شلوغی شهر فراهم می کند، هیجان و آدرنالین را می تواند به شما تزریق نماید.

آژانس مسافرتی تکاگشت توانسته با ارائه خدمات مناسب و اجاره ویلا در چادگان برای مسافرین خود رضایت حداکثری برای مسافرین خود ایجاد کند. جهت اجاره ویلا چادگان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ویلاهای یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، دوبلکس، آپارتمانی انواع ویلاهایی است که مجموعه تکاگشت در اختیار دارد. ویلاهای مدرنی که دارای گرمایش از کف، مبلمان مدرن ، فضای سبز زیبا و اختصاصی می باشد. اکثر ویلاهای گارانتی شده توسط شرکت تکاگشت دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت دو ماشین می باشد و برای خودرو سوم بایستی هزینه جزئی هنگام ورود به دهکده تفریحی چادگان پرداخت نمایید.

انالوجه

روستایی زیبا در نزدیکی شهر چادگان و از توابع این شهرستان فرصتی مناسب برای افرادیست که نسبت به اجاره ویلا چادگان اقدام می کنند. این روستا قبلا از توابع شهرستان فریدن بوده است. مردم این روستا به زبان ترکی صحبت می کنند، نام اولیه این روستا ایلچه بوده است که بعدها به آنالوجه تغییر یافته است.

اجاره ویلا چادگان

خانه معظم‌الملک میر پنج

مهمترین اثر تاریخ در شهر چادگان خانه معظم الملک میر پنج می باشد که به ثبت آثار ملی با شماره 21815 نیز رسیده است. این ساختمان زیبا با تالارها و اتاق های وسیع و نقاشی شده و آینه کاری شده باعث جذب مسافرینی شده که نسبت به اجاره ویلا چادگان اقدام کرده اند. در واقع مسافرینی که در چادگان ویلا اجاره نموده اند فرصت بازدید از این خانه تاریخی ایرانی را نیز دارند.

مشهد کاوه

مشهد کاوه دهستانی در شهرستان چادگان است که با نام دهستان کاوه نیز شهرت دارد. آرامگاه کاوه آهنگر و پسرش در این دهستان می باشد، این دهستان نماد عشق ورزی به وطن می باشد و البته خود کاوه آهنگر نیز از اسطوره های تاریخی ایران زمین می باشد. تمامی اهالی این دهستان داستان کاوه آهنگر را از بر هستند و از جاذبه های این روستا شنیدن این داستان از زبان محلی های روستا است. چنان روحیه این اسطوره در این روستا نفوذ کرده که رگه هایی از روحیه دلاوری و جنگجویی در مردم این منطقه در سبک بازی های محلی و در شیوه زندگی مردم رویت می شود. بازدید از این روستا فرصتی برای افرادی است که نسبت به اجاره ویلاهای چادگان اقدام می کنند.

 

اجاره ویلا چادگان

سد زاینده رود

سد زاینده رود با وسعت 450 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر چادگان است. البته در سالهای اخیر به علت بارش کم از جذابیت های این دریاچه کمتر شده اما هنوز هم برای دوستداران طبیعت شگفت انگیز است. این سد در سال 1349 بر روی رودخانه زاینده رود در استان اصفهان احداث شد تا نسبت به تامین آب آشامیدنی استان اصفهان اقدام و همچنین جلوگیری از سیلاب و طغیان رودخانه شود. این دریاچه فرصتی مناسب برای مسافرینی است که به اجاره ویلا چادگان مبادرت ورزیده اند. مخزن سد زاینده رود در بیشینه 1470 میلیون متر مکعب و در کمینه 1090 میلیون متر مکعب می باشد. همچنین این دریاچه با تنوع زیاد از انواع ماهی های قزل آلا، کپور و  زرد فرصتی مناسب برای علاقمندان به ماهیگیری می باشد.

date_range سه شنبه 09 بهمن 1397 remove_red_eye 6036 بازدید favorite_border 0 chat 19
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09336662081
03136662084
پرواز خارجی
09336662081
03136662081
اتوبوس
09336662081
09336662081
هتل داخلی
09336662081
03136662081
تور داخلی
09336662081
03136662081
تور خارجی
09336662081
03136662081
ثبت نظر
chat 19
محسن میرخشتی :

با سلام نرخ ویلاهای چادگان از چقدر شروع می شود؟

مدیر سایت :

سلام البته سوال شما بصورت کلی است و نرخ ویلاها بستگی به شرایط مختلفی دارد اما در ایام غیر پیک یک ویلای عادی از نرخ 300 هزار تومان شروع قیمت دارد

محسن :

سلام برای اجاره ویلا چادگان آخر هفته از کی باید اقدام کنیم؟

مدیر سایت :

سلام برای اجاره ویلا چادگان بایستی از یک هفته قبل اطلاع دهید

محسن :

سلام برای اجاره ویلا چادگان آخر هفته از کی باید اقدام کنیم؟

جابر :

اجاره روزانه ویلا های چادگان قیمت اش برای آخر هفته چقدره؟

مدیر سایت :

سلام جهت اطلاع از قیمت های ویلاهای چادگان با شما تماس گرفته خواهدی شد

نهال :

سلام اجاره ویلا شیک در چادگان چقدره ، چیزی موجود دارید برای عید غدیر؟

مدیر سایت :

سلام بله برای عید غدیر رزرو ویلاهای شیک چادگان موجود هست با شما تماس گرفته خواهد شد

یحیی :

سلام اجاره سوئیت در چادگان برای وسط هفته چقدره؟

مدیر سایت :

سلام و درود بر شما دوست عزیز اجاره سوئیت در چادگان برای وسط هفته نرخ های مختلفی دارد که همکاران ما به زودی با شما ارتباط برقرار می کنند و شما را از جزئیات آن با خبر می سازند

یاسر :

سلام برای اجاره ویلا در چادگان با استخر برای عید قربان از کی باید اقدام کنیم؟

مدیر سایت :

سلام روز بخیر برای اجاره ویلا در چادگان با استخر ویژه عید قربان کمی دیر اقدام کرده اید

ترنم :

سلام رزرو ویلاهای چادگان به چه صورتی است؟

ارزو :

اجاره ویلاهای چادگان برای آخر هفته چقدر هست؟

مدیر سایت :

سلام و درود برای اجاره ویلای چادگان لطفا تماس بگیرید

محسن :

سلام رزرو ویلاهای چادگان در تابستان ٩٨ برای ۵ نفر میخام

مدیر سایت :

سلام با شما تماس گرفته خواهد شد

تیام :

سلام ویلاهای چادگان در دهکده تفریحی چند خواب داره؟

مدیر سایت :

سلام ویلاهای چادگان از یک خوابه هست تا سه خوابه

یونس :

نرخ ویلاهای چادگان چقدر هست؟

مدیر سایت :

سلام و احترام برای اطلاع از نرخ ویلاهای چادگان تماس بفرمایید 03136662081

بابک :

سلام شما اجاره ویلا چادگان فرهنگیان رو هم دارید؟

مدیر سایت :

سلام متسافانه اجاره ویلا فرهنگیان بعهده ما نیست و نرخ ها بصورت آزاد هستن

سمیه :

رزرو ویلا چادگان برای عید غدیر چقدر هست؟

مدیر سایت :

سلام امیدوارم عالی باشین بله رزرو ویلاهای چادگان برای عید غدیر امکان پذیر هست و ظرفیت در حال حاضر داره لطفا تماس بگیرید

منیژه :

سلام من سیزده بدر ویلا چادگان گرفتم ازتون خیلی عالی بود تشکر

مدیر سایت :

سلام از اعتماد شما کمال تشکر را داریم

محمد :

ویلا چادگان سه خواب شیک چیزی هست برای عید قربان؟

مدیر سایت :

سلام بله ویلا چادگان شیک موجود هست تماس بگیرید

ایرج :

ویلای لوکس در چادگان دو خواب چی دارین؟

مدیر سایت :

دوست من سلام امیدوار حالتون عالی باشه ویلاهای چادگان را بصورت دوخواب داریم و موجود می باشد تماس بگیرید

شجاع :

سلام رزرو ویلاهای چادگان برای آخر هفته امکان پذیر هست؟

مدیر سایت :

سلام بله ویلاهای چادگان برای آخر این هفته جا میده

کریمی :

برای اجاره ویلا برای عید قربان تا آخر هفته چه جوری میتونم اقدام کنم